Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok fontos! Összejönnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok fontos! Összejönnétek egy szerethető jól kinéző sráccal, ha alacsony a libidója, pocsék a szexben, és csak 15/3.5cm az intim mérete, viszont ezt ellensúlyozza azzal, hogy meghagyja a szexuális szabadságotokat, míg ő hűséges marad?

Figyelt kérdés

2013. júl. 20. 07:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
30%
viccelsz? főnyeremény!!?
2013. júl. 20. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
75%
sokkal jobbat érdemel nálad ha szerencséje van megmenekül
2013. júl. 20. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Utolsó,én vagyok az a srác,szerintem félreértetted ...
2013. júl. 20. 08:07
 4/15 anonim ***** válasza:
60%

Ha te vagy a srác, akkor azt tudom neked javasolni, hogy erről tegyél le, de nagyon gyorsan. Mégis hogy gondolod ezt? Mindenképpen ki akarsz cseszni saját magaddal? Hányszor mondjuk még el, mi lányok, hogy a méret NEM SZÁMÍT? Jó, ne legyen 2 cm, de a 15 teljesen átlagos. Az, hogy pocsék az ágyban... ezt ki mondta? Lehet, hogy még szűz vagy?

Amikor szeretni fogsz egy lányt, úgy igazán, ösztönösen azt fogod akarni, hogy minél jobb legyél az ágyban, és akkor majd az is leszel.

Tuti, hogy egy kamasz srác vagy, ilyen butaságokat csak kamaszfiúk gondolnak magukról. De hidd el, a kamaszlányok sincsenek ezzel másképp.

Kár magadat azzal blamálni, hogy ilyen kompromisszumokat kötsz egy lánnyal. Arról nem is beszélve, hogy ha egy lány ebbe belemegy, akkor az a lány egy hülllye qurva.

Ha összejössz valakivel, simán hagyd magad sodródni az árral, aztán hidd el, hogy ki fognak alakulni a dolgok maguktól. És még valamit higyj el: minden kamasz srác azon izgul, hogy kicsi a szerszáma, és pocsék az ágyban. Még azok is, akik igyekeznek magabiztosnak tűnni. Úgyhogy legyél nyugodtan te is magabiztos, és élvezd az életet! A többi majd jön magától.

2013. júl. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm utolsó,ez nagyon jól esett...

20 éves vagyok,nem igazán kamasz,de fiatal és nem túl tapasztalt...

2 lánnyal voltam eddig,de egyik sem tudott velem elélvezni,és nem is volt velük soha második alkalom,mert azt mondták ne haragudjak de nekik fontos a jó szex...

Aztán itt és más fórumokon is olvastam,hogy egyre több lány írja fontos a méret ,főleg a vastagság ,amivel igencsak hadilábon állok...

Ezért is gondoltam,amit gondoltam...

2013. júl. 20. 09:02
 6/15 anonim ***** válasza:
62%

A a 15 cm teljesen normális én találkoztam 8-9 cmsel is na az már cink volt...az h 2 lánnyal voltál összesen 2szer ne csodálkozz ha nem élveztek el, hát ehhez kell azért rutin meg a legtöbb lány nem megy el azzal ha berakod és párat löksz rajta.

Ahogy lesz tapaszalatod ez egyre jobb lesz :))

Meg ha nem volt jó a szex a csajok is bénák lehettek mert ha az egyik vágja a dolgot akkor már simán tud az egyik irányitani és kész :)


A másik felét meg azonnal felejtsd el!!!!!!!!!!!!!!!


Mit jelen h helyes vagy? :) kép? :)

2013. júl. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
71%

ne legyél már szánalmas könyörgöm egyből tudtam hogy te leszel az a bizonyos srác ,olvasd csak el egy tiszta pillanatoda ,könyörögsz nekeik , csapj az asztaltra állj talpra férfi vagy ,már nem gyerek.

a méreted is rendben van ne legyél ilyen és akkor menni fog

22 f

2013. júl. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
61%
Figyelj az én pasimnak sokkal kisebb cerkája volt mégis el tudtam élvezni vele. Neked sem a méreteddel van gond, másfele keresgélj..persze gyakorlás nélkül nehéz lesz rájönni. Meg aztán minden nő más. Olyat keress aki kicsikkel volt és a kicsit is szereti, neki biztosan nem lesz gondja egy 15 centis pénisz teljesen átlagos. A kicsi nem itt keződik...
2013. júl. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
A 15cm teljesen normális, nekem csak 12-13cm körül van és nem is vastag csak 3,5cm.. Na ez a kicsi, és ezt éreztetik is.. Az ,hogy a méret nem számít, az csak egy hazug duma, mert szinte mindnél számít, de a 15cm az még kompromisszum képes.. Mások sokkal rosszabbul jártak, mint Te.
2013. júl. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
hol laksz?:)
2013. júl. 24. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!