Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiuk es lanyok! Ti ugy talalta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk es lanyok! Ti ugy talaltatok meg az igazit h kerestetek, vagy inkab az igazi talalt ratok? Es mikor megtalaltatok, voltak ketsegeitek? Hol, mikor es hany evesen talaltatok ra?

Figyelt kérdés
Szoval hany evesek voltatok amikor megtalaltatok az igazit? Es hanyszor gondoltatok h megtalaltatok az igazit azelott? Hol talalkoztatok eloszor? (marmint helyszin) Es mit ereztetek, vagy voltak ketsegeitek?

2013. júl. 20. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:
17 évesen. Előtte még nem volt, illete... egyszer... de semmi sem történt közöttünk, mert nem érdekeltem. Aztán amikor feladtam, hogy meg sem éri bárkit is szeretni, akkor jött Ő, aki bebizonyította ennek az ellenkezőjét. :)
2013. júl. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem kerestem, 23 évesen jött, és imádom, mindenem odaadnám érte. :)

Sokszor gondoltam rá: magas, zöldes szemű, barnás hajú - ezzel szemben picit alacsonyabb, kékesszürke szemű, barna hajú :)

Először voltak, mert külsőre hümm-hümm, aztán annyira megfogott a természete hogy elmentem az újabb randikra, végül beleszerettem :)

Először télen, a vilimegállóban, onnan mentünk teázóba, de sms-ben hívott el.

2013. júl. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

16 éves voltam, ő pedig 19 és a gimiben találkoztunk először. :)) Egymásba botlottunk, nem keresgélt akkor éppen egyikőnk sem. :) Összeakadt a tekintetünk, elkezdtünk beszélgetni, aztán a többi már alakult.

Nekem annyiban voltak kétségeim, hogy "ez tényleg valóság? túl szép, hogy igaz legyen...":D

De igaz volt, azóta eltelt 6 év, most tervezzük, hogy összeköltözünk. :))

2013. júl. 21. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 JohniDaren ***** válasza:
Hű, de sok kérdésed van. De leírom neked. :D Az első szerelmemet egy táborban ismertem meg, volt barátnője, de nem volt komoly. Nem voltam kétségeim gyorsan eldöntöm hogy valaki tetszik e. Nagyon jóban lettünk. Aztán 1 hónapig nem beszéltünk. Majd összejöttünk. (akkor 14 voltam)
2013. júl. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nincs olyan hogy igazi.
dec. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!