Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kerestetek-e, megtalaltatok-e...

Kerestetek-e, megtalaltatok-e vagy letezik-e az igazi?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok a Nagy O-rol, letezik-e? ti megtalaltatok?
2010. nov. 5. 17:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Keresni semmiképp,nem sokértelme lenne ha keresgélnél,talán egyszer megtalálod,de ha azzal vége lesz akkor eljön egy másik és az nagyobb Ö lesz és akkor megváltozik a véleményed....szóval ez egy olyan kérdés amit majd idös korodban tudsz csak eldönteni,visszagondolsz,és akkor majd megmondod magadnak melyik volt a "nagy ö"-szerintem!
2010. nov. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
igen
2010. nov. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyet értek az előttem levővel. Akivel pillanatnyilag vagy, talán arról azt hiszed, hogy ő az, aztán lehet, hogy 5 év múlva más lesz, és akkor ő lesz az. Talán nem is létezik ilyen, hogy nagy Ő, van valaki, akivel boldog vagy adott időben adott körülmények között, de lehet, hogy más helyzetben vele sem működne.
2010. nov. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Szerintem létezik,bár ez nem feltétlenül jelenti,azt, hogy ezzel a személlyel éljük le az életünk. Például ott vannak a szüleim.Ők nagyon fiatalon házasodtak össze,aztán 15 év után elváltak. Nem haraggal,semmi rossz viszony nincs,a mai napig van,hogy csak úgy felhívják egymást telefonon,megdumálják kivel mi történt az nap,vagy összefutnak egy kávéra,amellett,hogy már mindkettejüknek van új élettársa. Mindketten belátják azt,hogy őket egymásnak szánta a sors,de nem tudtak tovább együtt élni.Sok dolog van,amiben nem döntenek egymás megkérdezése nélkül.
2010. nov. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Igen, én megtaláltam. Volt 21-22 évesen 1-2 kapcsolatom, de rövid és csalódott volt, akkoriban kerestem. Majd aztán nem kerestem és 7 évig nem is volt senkim, nem foglalkoztam az egésszel. A barátnőm a melóhelyen zaklatott, hogy mikor lesz már barátom??? Nézzem meg az internetet! Csak, hogy leszáljon rólam csináltam egy e-mail címet és regisztráltam egy szimpatikusnak tűnő társkereső oldalra, de nem vártam semmit a dologtól. 1-2 nappal később már volt is jelentkező, az első nem volt szimpi, de a második levél írót különlegesnek éreztem. Olyan volt mintha a lelkemet érintette volna meg. 5-6 levél váltás után találkoztunk, majd együtt jártunk. Nagyon szeret érzem ezt minden cselekedetéből és én is szeretem őt. Azóta már házasok vagyunk és vettünk közösen egy kis házat. Januárban lesz 7 éve hogy együtt vagyunk és 3 éve vagyunk házasok. Most már gyermekeket akarunk. Szóval bizton mondhatom, hogy létezik olyan, hogy nagy ő.

34/L

2010. nov. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Itt van mellettem. Létezik;-)
2010. nov. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

A nagy o?

Megtaláltam: O (shift+o)

2010. nov. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy több is van belőlük? Mert nálam is van egy! :)


Azzal nem értek egyet, hogy nem kell keresni. De igen, kell, abban az értelemben, hogy nem szabad rossz kapcsolatokban leragadni és megalkudni, hogy "úgyse lesz jobb". Mert ezzel elvesztitek az esélyt, hogy megtaláljátok-e az igazit.

2010. nov. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem kerestem,Ő talált meg :)
2010. nov. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

nagyon remélem, hogy létezik! és igazán összefuthatnánk már, mert akármennyire is jó oldal a gyakorikérdések, most mégis inkább vele lennék.

23f

2010. nov. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!