Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mért nincsenek magyarországon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nincsenek magyarországon normális lányok?

Figyelt kérdés
De tényleg, itt csak buta, pénzéhes lotyok vannak?

2013. júl. 21. 14:48
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/150 anonim ***** válasza:
92%

Nekem megfelel a párom, szóval elbasztad az elméleted.

Egyébként anyukád biztos büszke rád, hogy lelotyózod az összes nőt. Neked nem való normális barátnő, kíméld meg magadtól a lányokat kérlek.

2013. júl. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/150 anonim ***** válasza:
94%

Annál szánalmasabb nincs, mint mikor valaki kiír egy teljesen direkt kérdést, hogy írjanak rá, mert ismerkedni akar. Annyira fantáziátlan és kétségbeesett.

Volt már párkapcsolatom, egyik barátom sem írt volna ki ilyet, sőt, attól sem idegenkedem, hogy ismerkedjek ezen az oldalon (nem feltétlenül párkapcsolatra kell gondolni, barátilag is), de SOHA nem olyan kérdések kapcsán írtunk egymásra, hogy "hol vagytok, normális lányok?" vagy "ismerkedni akarok, írjatok!!!".

2013. júl. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/150 anonim ***** válasza:
93%

Igen tudjuk, ez az általánosítás is annak a szüleménye hogy összetörték a pici szíved...Szerintem az ilyen általánosításokat felesleges magunkra venni (pláne ezen az oldalon), hisz ilyenkor csak a kisfiú beszél a kérdezőből...

De hogy bővítsem az ellentábort, nem vagyok buta (egyetemista vagyok), pénzéhes sem vagyok (sőt, nagyon nem szeretem ha a párom költ rám, még így 6 év után se), és határozottan nem vagyok lotyó, ismét a 6 éves kapcsolattal érvelve...Szóval?


Szerintem menj el a haverokkal inni, add ki magadból a csöpp bánatod, ne itt szidd a nőket. Kössz.

2013. júl. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/150 anonim ***** válasza:
3%
Igaza van a kérdezőnek, a többiek feleslegesen okoskodnak!
2013. júl. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/150 anonim ***** válasza:
74%
De még lepontoznak,de csicska senkik már! Hát igen,aki igazat szól azt gyorsan el kell hallgattatni a bűnösöknek.
2013. júl. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/150 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem fogj kezet a kérdezővel, ne itt szidkozódj...gyerekes és szánalmas ami itt megy már...
2013. júl. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/150 anonim ***** válasza:
87%
Mert mit csináljunk? Alázzunk a porba, ahogy érdemelnéd? :) Örülj, hogy nem süllyed senki le odáig, hogy különösebb mértékben foglalkozzon veled! Addig jó neked.
2013. júl. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/150 anonim ***** válasza:
94%

Ha nem lennének normális nők, akkor nem lennének boldog párkapcsolatok. Pedig sokunknak van ilyen.

Aki itt szitkozódik és csak a másik nemet hibáztatja, az nyilvánvalóan nem normális és nem érdemel megy egy ilyen kapcsolatot.

2013. júl. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/150 anonim ***** válasza:
76%
Javítás: "meg"
2013. júl. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/150 anonim ***** válasza:
40%
Igazatok van, szánalmas, ami itt megy, a képmutatásotok! De még örüljek,hogy nem aláznak porba, jó vicc. Mit csinálsz? Fára mászol dorombolni? hagyjuk már Mórickát kis lányka!
2013. júl. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!