Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Egy csúnya veszekedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Egy csúnya veszekedés után, mit tegyen a párotok? (és mit ne)

Figyelt kérdés

Elég csúnyán összevesztünk a barátnőmmel.

Ennyire közel még sosem voltunk a szakításhoz. Nagyon megbántottam, tényleg oylanokot vágtam a fejéhez, amit nagyon begbántam.

Ez szombat este volt. Beszéltünk ma, de totál semleges volt és gyakorlatilag mindenre a "nemtudom" volt a válasza.

Ugyvolt, hogy holnap találkozunk, de nem akar még. aztmondta kell egy kis idő.


Tul vagyok a bocsánatkérésen meg, nem ugy gondoltam iylenek.

probaltam menteni a menthetetlent.

szeretem nagyon, és nemszeretném elveszíteni.

Azért kérdezném, hogy ilyenkor minek örültök a legjobban?

ha a pasi bombáz titeket, megbocséjtást kérő sms ek hadával, vgay hívogat rendszeresen.

vagy fordítva, ha hagy időt nektek....

ma a kettő közt provbaltam beloni 2x bezséltunk telon, és 1 smst kültem meg most este fészen beszéltünk kicsit.


Nemtudom melyik ilyenkor a legjobb...:/

távkapcsoalt szoval nem kivitelezhető, hogy most étmegyek hozzá, és megbezsélnénklegalább személyesen..meg lehet jót sem tenne...:/


szóval mi a lehető legjobb amit tehetnék?


köszi a válaszokat, és bocsi a hibákért...de eég zaklatott vagyok.

a vita nem megcsalás emg stb jellegű. egy apróságból kiindulva lett, elég csunya dolgok felhántorgatva telefonon.



20/L

22/F

1 éve együtt



2013. júl. 21. 21:21
 1/9 anonim ***** válasza:

hát ez nehéz kérdés :/ főleg távkapcsolatban

szerintem adj neki időt, max napi 1 aranyos sms-t küldj neki, hogy tudja gondolsz rá. Bár ha tényleg kemény dolgokat vágtál a fejéhez és mélyen megsértetted, akkor lehet már veszett ügy :/

de remélem rendbe jöttök! :)

19/L

2013. júl. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez csak én vagyok, de... nagy veszekedés után én szeretek kicsit távol maradni az illetőtől pár napig, hogy feldolgozzam az egészet... Aztán utána szinte magamtól kiengesztelődök, bár ilyenkor szeretem, ha valamivel próbának meglepni, pl. egy romantikus vacsorával /otthon, saját kezűleg/, és közben megbeszélhetnénk a megmaradt sérelmeket. Bár ilyenkor is van kisebb veszekedés, de már tisztább aggyal, a történteket átgondolva tudnánk megoldani a gondokat. :)
2013. júl. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
hát én megleptem. elmentem hozzá egy csokor virággal, vagy valami. az a lényeg hogy tudasd hogy megbántad a dolgot, tanultál belőle, nem fog előfordulni. de ne is zaklasd
2013. júl. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Valami ilyesmi jöhet szóba:


Kicsim!

Hiányzol, már félek, hogy többet nem leszünk együtt, és szidom magam, hogy olyan rondaságokat vágtam a fejedhez.

Elképesztő, hogy sosem hagytam volna, hogy bántsanak, és mégis én sebeztelek meg...

Kérlek, beszéljük meg ezt mielőbb őszintén!

Puszi:

(a neved)


Na én egy ilyenen nagyon meghatódnék...

2013. júl. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg ki fogtok békülni..csak adj neki pici időt.. de minél hamarabb meg kell majd beszélnetek.. de máskor vigyázz a szádra.. szerintem írj neki egy smst naponta hogy szereted és nem akarod elveszíteni.. jobb lenne találkozni de ha nem lehet akkor csinálj neki valami meglepit.. nem is tudom szerkessz össze képeket magatokról vagy valami hasonló és írj olyasmit hogy nem veszíthetlek el te vagy a mindenem ez egy veszekedés volt.. de máskor nem lesz ilyen megígérem mos nem tudom mi volt velem.. nagyon fontos nekem ez a kapcsolat és gondolj a szép emlékekre..szeretlek..:))
2013. júl. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ahányszor csak tudod...mondd el neki, hogy mennyire fontos vagy neki és megbántad és kérj tőle bocsánatot, ha kell akkor még ezerszer.

Távkapcsolat ide vagy oda... ha teheted, minél előbb utazz el hozzá, szorosan öleld meg és csókold meg és személyesen is kérj tőle bocsánatot. :) Nálam ez mindig bejön... Szintén egy távkapcsolatban élő személy vagyok :D Sokat veszekedtünk az elején a múlton... volt mikor én vágtam a páromhoz sok hülyeséget amivel megbántottam,de mindig kibékültünk.


25F...18L...2,5 éve vagyunk együtt

2013. júl. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat. mindenkinek.

akkor tartom amgam a napi sms hez, és különösen köszönöm annaka váalszolonak aki leírta a példát. nagyonszépen megfogalmaztad. :)

2013. júl. 21. 22:39
 8/9 A kérdező kommentje:

a helyzet az hogy nemigazan erzi amgat jobban ma.holnap sem talalkozunk. maximum szerdat mondott, es csak egy napra...:/

szerintetek menthető még?

2013. júl. 22. 17:19
 9/9 anonim ***** válasza:
Valószínű,hogy igen menthető még,ha nem így lenne,látni sem akarna.Idő kell neki.Tényleg nagyon megbánthattad.Máskor számolj el tízig,mielőtt csúnyát vágsz a fejéhez.Távkapcsolatban amúgy is nehezebb a konfliktusokat kezelni.
2013. júl. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!