Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez engem zavar, mit csinaljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez engem zavar, mit csinaljak?

Figyelt kérdés
A baratom mostanaban eleg csunyan beszel ha vele vagyok es ha osszeveszunk akkor velem is... Engem nagyon zavar, mar kb. 2 hete ezt csinalja :/ eddig sosem volt ilyen . Max. annyi egy basszus vagy ilyen gyengebbek de azt is ritkan .. Mit tegyek ez ellen? Hogyan mondjam el neki? Felek mert o a 'ha nem tetszik valami keress mast' tipus :( vagylehet hogy ettol megint osszevesznenk... Koszi a valaszokat!

2013. márc. 8. 07:31
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Beszélj vele erről, hogy neked rosszul esik ahogy beszél veled, ha utána is csinálja akkor meg hagyd ott.. nem érdemel meg téged.
2013. márc. 8. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%

Mondd meg neki, hogy : Na ide figyuzz köcsög. Ne beszélj csunyán, mert ugy állcsucson b@szlak, hogy magad alá sz@rsz.

Na jó ez csak vicc volt.

Ha csunyán beszél akkor mond neki hogy : Hogy beszélsz a száddal, aztán meg eszel vele. :)

2013. márc. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az ha valaki így megváltozik ott mindig van valami a háttérben. Az elmúlt két hétben történt valami, vagy folyamatban van valami ami felstresszeli. Vagy egyéb oka lehet. Nálam ilyen jelenségnek egyszer például az volt az oka, hogy titokban visszaszoktam a cigire.

Viszont bármi lehet, van valami ami miatt ilyen és amit nem oszt meg veled.

Itt nem a csúnya beszéd a lényeg, hanem az, hogy vagy eltitkol valamit, vagy segítségre támogatásra lenne szüksége, de a pasi vagyok, nem mutatom ki az érzelmeim program ebben megakadályozza.

2013. márc. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
15%
Ha a párodnak nincs nemrég jött komoly munkahelyi gondja,vagy egyéb súlyos problémája egészségügy,pénzügy stb.akkor vagy egy másik nő felbukkanása vagy úgy érzi te vagy túl követelőző és "megfojtod" a kapcsolattal valószínűsíthető.
2013. márc. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha társaságban vagytok, egész egyszerűen kezd el mellőzni, nézz rá neheztelőn mikor trágár, látványosan csóváld a fejed, sóhajts, emeld a tekinteted az égre és nézz Te bocsánatkérőn a társaság többi tagjára, majd közöld, hogy elnézést, de mostanában ilyen ocsmány a szája. Szerintük mit lehet ezzel kezdeni, mert Neked már nincs ötleted, és azon gondolkodsz dobod, mert nem képes észrevenni, hogy ez mennyire zavar, pedig régebben a kis ujjad mozdulásából tudta mit szeretnél, de ma már nem is figyel rád, pedig ha figyelne tudná mennyire zavar ahogy beszél.
2013. márc. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Sokat segitettetek !:D
2013. márc. 8. 09:37
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne dramatizáld túl a dolgot. A legrosszabb, amit most tehetsz, hogy elkezdesz mindenféléket feltételezni, hogy "biztosan azért..." Én a helyedben szépen, kedvesen megkérdezném (egy olyan pillanatában, mikor épp nem pipa), hogy: "kicsim, mi a baj? bánt valami? mostanában annyit káromkodsz, hogy már bántja a fülemet. történt valami?"

Lehetséges, hogy elsőre nem fog válaszolni, hanem visszakérdez, hogy miért gondolod ezt. Akkor is csak simán azt mondanám neki: "Eddig nem voltál ilyen, mostanában bántó vagy, ezért gondoltam, hogy valami bajod van." Legalább látni fogja, hogy törődsz vele, számít neked. A lényeg, hogy ne kezd el nyaggatni!

Ha pár napon belül nem mondja el, hogy mi a gond, és nem változtat, akkor egy tapló, alapból ilyen is volt, csak eddig játszotta magát előtted.

2013. márc. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!