Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megőrült? Most mit kéne tennem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megőrült? Most mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Jó ideje kergetem az egyik álmomat (dobolás) és most végre módom lett elkezdeni erre a barátnőm, akit nagyon szeretek, szétrinyál mindent hogy a dobok fontosabbak nekem és hogy akkor ölelgessem azokat meg biztos jól csókolnak, meg dugjam őket akkor (mert egy délután dugni akart de mondtam hogy megyek dobolni). Ma ki is tettem a szűrét? Visszaengedjem?
2013. jún. 13. 00:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
dehogy engedd :D keress olyan csajt akinek bejön.és mindenhogy jól jársz.
2013. jún. 13. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
O.o...Majd rájön,hogy egy se**fejjel van :)
2013. jún. 13. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
2-es ki a s.ggfej?
2013. jún. 13. 00:36
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
olyannal kellene járnod aki ezt elviseli, tud ehhez alkalmazkodni N
2013. jún. 13. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Hát nem tudom, nekem a nő fontosabb lenne a hobbimnál. Dugtad volna meg és mentél volna utána dobolni.
2013. jún. 13. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ha megőrült akkor diliházba kell csukni, mert közveszélyes lehet a másikra. Egyszer egy csaj csöngetett hozzám és varrótűvel akart leszúrni.
2013. jún. 13. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Csajszika féltékeny még a hobbidra is. Kell ez neked?
2013. jún. 13. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem kell, kivágtam. Pedig 1 éve voltam vele. Neki csak az számított, hogy legyen megdugva időben a nap folyamán? Nevetséges, akármennyire is szeretem. Menjen ahova akar.
2013. jún. 13. 01:24
 9/15 anonim ***** válasza:
Küldd ide légyszi! Én is dobolok, de lenne rá időm ;-)
2013. jún. 13. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ha valóban olyan szinten hisztizett miatta mint ahogy írod, akkor én is kidobtam volna.

Az embernek nagyon kanosnak (vagy párkapcsolatok terén tapasztalatlannak) kell lennie ahhoz, hogy valami olyat akaratával ellenkezőt tegyen pusztán a másik kénye-kedve miatt, amire semmi létező logikus indoklás nincs.


Csináld, mert ha szeretnél bokád összeütve pattannál minden szavamra.


Ugyan. Meg kell találni az egészséges egyensúlyt. Ha valami apróság lenne, és egyszeri alkalom, azzal semmi gond. De rendszeresen problémázni miatta, és ha kérded, semmi jogos indok nincs, akkor kalap kabát.


Gerincben meg majd meghajol az, akinek tényleg tíz körömmel kell csimpaszkodnia egy nőbe, mert életében nem volt még más.

2013. jún. 13. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!