Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom tisztára megőrült,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom tisztára megőrült, mit tehetek?

Figyelt kérdés
Nem tudom mostanában mi van a barátommal. Teljesen kifordult magából. Ideges mostanában,fogalmam sincs miért,nem mondta el. Nekem is most van érettségim, de vele próbálok a legkedvesebb lenni,nem kimutatni,hogy én is nagyon ideges vagyok. Szívemet-lelkemet kiteszem,hogy odafigyeljek rá, a legbunkóbb szövegét is kedvesen reagálom le,meglepetést is szerettem volna neki csinálni. DE Ő EZT ÉSZRE SEM VESZI, úgy adja elő,mintha én nagyon lesz*arnám őt,még a fejemhez is vágta,hogy én nem viselkedem vele normálisan. Így,hogy nagyon kedves vagyok vele, még mindig ki tud valamit találni, amibe belém bír kötni. Nagyon elegem van már belőle! Állandóan célozgat a hibáimra, azt hiszi, azt hazudom neki,hogy nem mehetek sehova hétvégén bulizni, közben meg mehetek. De nem is értem,hogy mehetnék, mikor hétfőtől érettségizek. Felhívott,hogy a találkozónkat nem-e bírnánk átrakni egy nappal későbbre, az én válaszom az volt,hogy : háááát, nem baj. És kiakadt MÉG ERRE IS,hogy milyen hangsúllyal válaszoltam,és hogy figyeljek már oda,hogy hogyan viselkedek vele :O hát az eszem megáll. Mikor hibásnak érzem magam, MINDIG bocsánatot kérek,de most egyáltalán nem érzem magam hibásnak,sőt szerintem nem ezt érdemelném :/ Most mit csináljak? A barátom meg nagyon keményfejű.
2012. jún. 15. 20:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá konkrétan hogy mi a fene baja lett veled mikor igazából semmit nem csináltál probáld vele még egyszer megbeszélni ha nem megy akkor probáld kerülni a veszekedéseket és meghuzni magad hátha visszaváltozik ha nem akkor pedig szakits vele
2012. jún. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Jaj, nagyon sajnálom! Azt hittem, ismerem milyen az, amikor valaki mindenre kiakad. Tévedem. Ez azért elég durva.

Én a helyedben nem kérnék bocsánatot, inkább megpróbálnám leültetni, és megbeszélni vele a dolgot. Ha az is valami zûrzavarba torkollana, akkor megvárnám, míg vége van az érettséginek. Ha azután továbbra is így viselkedne, szakítanék vele. Ez azért nem járja! Nagyon dícsérendô, amit csináltál. Hogy kedves maradtál, és odafigyeltél rá. Szimtatikus hozzáállás. Remélem minden rendbe fog jönni köztetek!

2012. jún. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
ne állj szóba vele a vizsgák végéig, az most a legfontosabb. addig ő is elgondolkozhat, igazságtalan veled, amit te nem érdemeltél ki, nem neked kell bocsánatot kérni tőle, hanem fordítva. hagyj időt, hogy hiányozni kezdj neki.
2012. jún. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Várd meg a vizsgaidőszak végét, és utána beszéld meg vele a dolgokat. Egy kis szünet még talán jót is tenne. Koncentrálj a tanulásra, ne hagyd, hogy a félreértések miatt ne sikerüljön a vizsgád.
2012. jún. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Hát most így sajnos csak vasárnap tudunk találkozni, addig nem is merem neki felhozni a témát,hogy mi történt,miért ilyen,megint biztosan csak felpukkadna. Most körülbelül 5 perce azt mondta,hogy neki nem nagyon tűnik fel,hogy én törekszem arra,hogy minden jó legyen köztünk ://

És köszönöm szépen a megértő válaszokat! :)

2012. jún. 15. 21:13
 6/17 anonim ***** válasza:
szerintem szakíts vele és akkor nem kell elviselned a hülyeségeit.azok a lányok akiknek van valamennyi önérzete azok lapátra tesznek egy ilyen pasit hiába jó az ágyban vagy ilyesmi.ha ezt lenyeled utána jönnek a pofonok és akkor azt a kérdést teszed fel"mit csináljak ha a szerelmem ver?nagyon szeretem de már egyre színesebb(kékebb zöldebb)vagyok a balhorog jobbfelütéseitől"
2012. jún. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Szakítani félek vele, mivel szeretem. Bár akkor lehet,hogy tényleg rájönne,hogy ő is hibás lehet néha .. :( Semmivel nem tudom vele éreztetni,hogy nem én viselkedek hülyén :/
2012. jún. 15. 21:22
 8/17 anonim ***** válasza:
Szakítani akar, de nem meri kimondani, azt akarja, hogy Te dobd őt.
2012. jún. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Nem értem, ebben mi lenne a logika, ő nem ilyen típus, mivel ez az 1 év alatt, szakítottunk egyszer még az elején, és ő inkább azt az oldalt képviseli,hogy mondjuk ki mindent nyíltan,egyenesen! :)
2012. jún. 15. 21:25
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

volt barátom akkor viselkedett így, mikor dobni akart, csak még agyalt rajta, és okokat keresett, meg valami rosszat bennem, hogy ne érezzen bűntudatot... sajnálom...

17/l

2012. jún. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!