Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon belé szerettem! Ez mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon belé szerettem! Ez mit akar jelenteni? (hosszú)

Figyelt kérdés

Nagyon szét vagyok esve lelkileg/érzelmileg.Az egész amiatt lehet, hogy meg ismertem egy srácot aki nagyon szimpatikus nekem elhívott bulizni ahol kevertünk.. ez az eset jó pár hónapja történt. De azóta én folyamatosan minden nap szinte mindig csak ő rá tudok gondolni mert belé szerettem de úgy rendesen, nem tudom elfelejteni valami megragadott benne, a személyisége..


Keveset alszok és alig eszem már mert sok az érzelem és a szívem mostanában nagyon gyorsan ver és érzem is ahogy dobog..


Találkoztunk egy párszor úgy kettesben is, szerintem tisztában van az érzéseimmel.. amikor találkozunk mindig dicsér h szép vagyok, jó alakom van, szép a hajam, becézget, gyakori az érintés, ilyet szól meg akarja kóstolni a szájfényemet vagy is le akarna kapni stb.. lehetséges, hogy csak reményt ad és játszadozni akar az érzelmeimmel és nem is gondolja komolyan.. facen szoktunk beszélgetni általában kedves. De nem tudom mi van ő is érez valamit vagy csak szédít? Megjegyzem, hogy a srác miatt már nagyon sokat sírtam, többször is álmodoztam/álmodtam róla.


17/l



2013. júl. 23. 00:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne görcsölj így rá. Lehet csak nem akarja elsietni, de ha ennyire nem bírod már, akkor kérdezz rá, hogy mit érez irántad.
2013. júl. 23. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mit kevertetek?!
2013. júl. 23. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 nikiofficial97 ***** válasza:

Még jó hogy érzed hogy dobog a szíved,az lenne a gáz ha nem így lenne.A kérdésedre válaszolva,beszéljétek meg,mondd meg neki hogy így érzel,kérdezd meg tőle hogy ő csak a barátot látja benned,vagy talán ő is érez valamit,ha pedig igen akkor próbáljátok meg.Bár még 17 éves vagy,bőven van időd keresgélni.

Remélem tudtam segíteni.

17/L

2013. júl. 23. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem túl jó, hogy még nem is vagytok együtt ce máris sírsz miatta. Viszont ha hív találkozni, kedves és bókol, akkor mi a baj?
2013. júl. 23. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!