Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Na akkor múlt héten táborba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na akkor múlt héten táborba voltam és hát van egy csaj 13 éves (énis annyi vagyok) de ha kinéz 11-nek max! Kiderült hogy tetszek neki de nem ő mondta nekem hanem az uncsitesoja! Beszélgettünk és járni akar vlem de én nem vagyok biztos benne?

Figyelt kérdés
Na de 2 nap után meggondolta magát és nem akar velem járni mert állítólag nincs szüksége most pasira, de sztem még mindig szeret és mostmár énis beleszerettem de múlt hét óta nem is találkoztam vele. Mit csináljak?

2013. júl. 24. 12:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Felejtsd el. Biztos a pénzesebb palikra utazik.
2013. júl. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy tetszik de ne számíts semmi jóra, neki sincs fogalma, hogy mit akar.
2013. júl. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
1. válaszoló én elég pénzesnek számítók sztem
2013. júl. 24. 12:35
 4/8 anonim ***** válasza:
96%
13-year-old gangster's paradise :D
2013. júl. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#4-es hatalmas arc :DDDDDDD


most komolyan egy 13 éves gyerek hogyan lehetne pasi? :D uramatyám.

2013. júl. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem igaz ugy utálom az ilyen "keményeket" facebookon keménykedjetek és itt meg válaszoljatok a kérdésre -_- ez nem azért van.....
2013. júl. 26. 12:41
 7/8 anonim ***** válasza:
Kussoljatok már, el nem veszitek észre hogy komoly a kérdés?Hiddjétek el egy 13 éves még jobban tud szeretni mint egy 20 éves hapsi, jól mondja facen lehet baromkodni meg posztolni.Mit csinálj? hmmmm...Hívd fel beszélj meg vele 1 talit bókolj virág beszélgess vele...Majd jön az magától ha esetleg tetszel neki :D
2013. aug. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
bókolj,virág*
2013. aug. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!