Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy táborban összeismerkedtem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy táborban összeismerkedtem egy lánnyal összejöttem vele facebookon nagyon sokat beszéltünk 3 napja legutóbb azt írta hogy nagyon szeret de azóta nincs fent egész nap se skypeon se facebookon és nem is keres. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
minden alkalommal azt írta hogy nagyon szeret, szerintetek mi lehet? Mit csináljak engem ez nagyon bánt és szomorú vagyok miatta?

2013. júl. 28. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:

"...összejöttem vele facebookon, nagyon sokat beszéltünk 3 napja, legutóbb azt írta, hogy nagyon szeret, de..."

VAGY

"...összejöttem vele, facebookon nagyon sokat beszéltünk, 3 napja, legutóbb, azt írta, hogy nagyon szeret, de..."

VAGY

"...összejöttem vele facebookon nagyon sokat, beszéltünk 3 napja, legutóbb azt írta..."


MELYIK?!?!?!?


OFF VÉGE


Szerintem írj rá te :DDD Tudod amúgy van offline beszélgetés is, megkapja az üzeneted, majd ha fent lesz. Az e-mail (meg még az MSN korszakában is) sokáig míveltek az emberek ilyen beszélgetést... Kérdezd meg merre van, stb.

2013. júl. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

egy táborba jöttem vele össze már két napja írtam neki úgy hogy nem volt fent és azóta sincs fent már nem érdeklem?

legutóbb azt írta hogy szeret azóta semmi ..

2013. júl. 28. 20:03
 3/4 anonim ***** válasza:

Most akkor Facebook-on jöttetek össze?


A telefonszámát megadta?

2013. júl. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
NEM facebookon, egy táborba
2013. júl. 28. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!