Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi történt/történik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történt/történik?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 6 hónapja vagyok együtt a barátnőmmel, minden okés volt eddig, nem voltak komoly veszekedéseink, mindent megbeszéltünk, nagyon jól megvoltunk, vagyunk. Mikor eljött a féléves 'évfordulónk', viszont belémköltözött valami rossz érzés ... hogy mi lenne, hogyha úgy lennék vele együtt, hogy nem is szeretem? Ezután elkezdtek bennem kavarogni az amúgy biztos érzések bennem (szerelem), és átfordultak nagyon rosszá azokhoz képest amik voltak ... Szeretem most is, csak már valahogy másképp, ha nem vagyok vele akkor nyugtalan vagyok, csakis rá gondolok és szinte bennem él, ha viszont vele vagyok, megnyugszom, de nem nagyon vágyom a csókra, és ezekhez hasonló dolgokra, csak esetleg egy-egy szájrapuszira, de a társasága az ami igazán fontos ... Már elmondtam ezt a szüleimnek, neki is, ő pedig az ő szüleinek, és azt mondták, hogy ilyen bárkivel megeshet egy kapcsolatban, főleg ha sokat vagyunk együtt (mert egyébként osztálytársak vagyunk, meg sulin kívül is szinte csak vele vagyok/voltam), de ő úgy érez irántam mint régen. Nagyon aggódom, hogy mi történt, történhet, sírtam is emiatt, meg letört vagyok leggyakrabban, még néha akkor is ha vele vagyok, de nem szeretnék szakítani, mert azt nem bírnám ki ... Már az egyik barátommal is beszéltem erről, azt mondta náluk is van ilyen néha, de szeretném a ti véleményeteket, segítségeteket is kérni! Köszönök szépen előre is minden egyes választ! 16/F

2013. júl. 28. 22:02
 1/9 anonim ***** válasza:
ez csak azért van mert 16éves vagy, és tombolnak a hormonjaid..
2013. júl. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát, a szerelem múlandó, te meg össze vagy zavarodva, ami érthető a korod alapján. Nyugi, elmúlik. A lánnyal szerintem tartsatok szünetet, mert úgy kiderül, hogy mennyire bírjátok egymás nélkül.
2013. júl. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! :) Várom a továbbiakat!
2013. júl. 29. 00:22
 4/9 anonim válasza:

A 2.-kal egyet értek.

Tényleg lehet, hogy túl sokat vagytok együtt. Ki kell próbálni, mi lenne ha szünetet tartanátok, lehet mind a ketten egymásnak esnétek utána (jó értelemben :D)


De persze nehogy úgy közöld vele ezt a szünetet, hogy azt higgye, vége!

2013. júl. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De lehet ez még olyan mint régen? :( Legjobb fél év volt vele ...
2013. júl. 30. 02:16
 6/9 anonim válasza:
Minden kapcsolatban megvaltoznak az erzesek idovel, ferjnel-felesegnel is, ök inkabb csak szeretetet ereznek mint szerelmet, ez ember-, kapcsolatfüggö kinel mikor jön el.... De semmikepp ne erezd rosszul magad emiatt!
2013. júl. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Kedves kérdező, kérdezted h lehet-e olyan mint régen, a válaszom igen. Saját példámat hozom fel. Barátommal pár nap híján 10 hónapja vagyunk együtt. Egy szakon vagyunk egy osztályban és a nap kb 18 óráját együtt töltjük. Viszont a téli szünetet ami 1 hónap volt külön voltunk egyszer sem láttuk egymást. Előtte kicsit olyan volt mintha kezdeném megunni, de azt nem akartam. De jött a szünet. Őszintén megmondom annyira nem hiányzott csak az utolsó pár napban de akkor már nagyon. És mikor újra együtt voltunk sokkal jobb volt. Fejlődött a kapcsolatunk.

A lényeg az hogy néha jót tesz egy kis szünet, akkor megtudjátok, hogy mennyire fontos nektek a másik. És hidd el ha újra együtt lesztek sokkal jobb lesz. :)

2013. júl. 31. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztatást Lynea! :)))
2013. júl. 31. 23:24
 9/9 anonim válasza:
szerintem töltsetek együtt kevesebb időt.. egyrészt azért, mert ha állandóan együtt vagytok nincs időtök semmi másra (hobbi, barátok, stb.) tudom hogy ez elég nyersen hangzik, de semmi sem tart örökké, és ne ess bele abba a hibába, hogy mindent elhanyagolsz egy lány miatt, mert ha netalántán vége lenne, szét fogsz esni lelkileg. nem szabad egy ember köré építeni mindent. másrészt pedig akkor kerülnek felszínre a valódi érzéseid, ha érzed a hiányát... remélem tudtam segíteni :)
2013. okt. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!