Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi történik velem? Már vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történik velem? Már vagy 1éve történt! Nem bírom elefelejteni! :' (

Figyelt kérdés

18éves vagyok.Volt egy 3 éves kapcsolatom.A srácot eszméletlenül szerettem,bármit megtettem volna érte.És állítólag Ő is.

1 éve szakított velem,nem tudom miért,mert Ő is szeret engem még mindig mert TUDOM(azóta sincsen barátnője,nagyon nehezen szakított velem és állítólag a barátjai szerint ugyan úgy szenved mint én)

Szóval 1 éve szakítottunk.Azóta teljesen be depiztem,eddig 4es tanuló voltam most egy csomó mindenből bukásra állok..egyszerűen nem köt le semmi és senki csak Ő jár a fejemben alig tudok aludni és csak a szobámban görnyedek és nem tudok magammal mit kezdeni mert annyira hiányzik.A barátaimtól is eltávolodtam és van amikor csak magatehetetlenül ülök és kizárva a külvilágot sírok és sírok patakokba hullik a könnyem.Kérlek segítsetek hogy tudnám elfelejteni..?

Köszönöm.


2010. dec. 23. 19:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért akarod elfelejteni? Nem lehet rendbe hozni? Mi lenne, ha felvennéd vele a kapcsolatot? :O
2010. dec. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Próbáltam már. Azt mondta hogy szeret,de nem lehet.Csak azt nem értem hogy miért nem..
2010. dec. 23. 19:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem mondja meg a valódi okát, akkor nem tudsz vele mit tenni. Előbb utóbb egyébként minden kiderül. Lehet hogy azért nem akar veled kapcsolatot, mert tudja hogy depressziós és lelkibeteg, és nem akar téged ennek kitenni. De ha nem ez, akkor a más ok is ki fog derülni előbb utóbb.
2010. dec. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez csak rajtad múlik. Kell hozzá egy lelki erő az biztos. Így meg főleg nem könnyű hogy olyat mond hogy szeret még. Erre nincs tuti recept. Fogd fel, hogy ennek úgysem lesz folytatása akármit csinálsz, valószínűleg nem is illetek össze, de a lényeg hogy ő nem szeret téged úgy ahogy te őt. Én sem tudtam elfelejteni az exemet több mint egy évig, csak akkor mikor belépett az életembe a mostani barátom.
2010. dec. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!