Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Leszbikus lányok! Nektek mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus lányok! Nektek mi a fo. Tos egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Mi a fontos? Külső? Belső? Milyen számotokra a jó kapcsolat?

2013. júl. 30. 21:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Külső, belső és természetesen a szeretet/szerelem.
2013. júl. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
bárcsak nekem is lenne egy normális kapcsolatom.:/ Csak nehezem találom meg
2013. júl. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

régen: szenvedély, kaland, izgalom, szerelem


most: hűség, bizalom, szerelem, tisztelet


19/N

2013. júl. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Fontos a hasonló érdeklődési kör, a hasonló életvitel, a tervek, stb. Aztán fontos a tisztelet, a bizalom, a hűség, az őszinteség, a nyitottság és az, hogy normálisan megtudjuk beszélni a dolgokat mindig. Külsőre természetesen a higiénia és a fogak, meg hogy nőies legyen. Én inkább középszerű vagyok, de pl. egy fiús lány sem fogott meg még eddig. Mindig a nőies lányok vonzottak és itt pl. a haj hosszúsága elenyésző. A barátnőm, aki életem szerelme, rövid hajú, de nagyon is nőies. :)
2013. aug. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja és nem utolsó sorban a szex is fontos. :)
2013. aug. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

jaj igen azt én is kihagytam, de tényleg elég fontos

mennyiség és minőség egyaránt :D


hármas

2013. aug. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ahw meglátom és beleszeretek aztán meghódítom elvet követem és általában bejön... najó eddig mindig bejött.. de most egyelõre nem kell ezt sokat használnom szal most örülök h õ van, hogy foghatom a kezét, ölelhetem és csókolhatom amikor csak velem van... milyen mázli h egy suliba járunk nekem ez egy jó kapcsolat, van még 4 évem eltervezni mi lesz utána l/14 :)
2013. aug. 5. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!