Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Éreztétek már úgy, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztétek már úgy, hogy nem lennétek képesek kapcsolatban élni senkivel?

Figyelt kérdés

Most nemrég jött rám egy érzés, mióta beszélgettem egy lánnyal, aki elég szimpatikus. Azóta azon agyalok, hogy úgy érzem nem lennék képes arra, hogy kapcsolatban éljek bárkivel is... ha belegondolok, hogy mennyi mindent kell ehhez egyeztetni, hogy jól működjön... Annyira úgy érzem, hogy képtelen lennék rá :S Pedig nagyon vágyom rá, de mégis, nem tudom mit tehetnék, hogy ne érezzem így.

Eddig még nem volt kapcsolatom.



2013. ápr. 29. 09:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Volt, aztán összejöttünk és nem voltak problémák.
2013. ápr. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én mindig is így éreztem. Nem igazán szeretek alkalmazkodni a szabadidőmben...
2013. ápr. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Mostanában, így a 3. csalódás után kezdem úgy érezni, hogy alkalmatlan vagyok rá. Nem való nekem kapcsolat. Képtelen lennék együtt élni valakivel.

Én is nagyon vágyom rá, de ettől még nem leszünk rá érettek. Szerintem Te a felelősségtől félsz, az elköteleződéstől, a tehertől ami vele jár. Pedig egy kapcsolat csak úgy fog jól működni ha folyamatosan (és sokat) dolgoznak rajta.

De egy beszélgetésből ilyet leszűrni azért elég meredek. Majd lesz egy olyan ember akivel ez az egész nem nyűg lesz, hanem izgalmas játék. Mellette érdemes kitartanod. :)

2013. ápr. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Amíg nem volt kapcsolatod természetes, hogy így érzed, el se tudod képzelni. Amíg nem tudtam úszni, én is féltem a víztől! Idővel mindenbe bele lehet jönni, csak ki kell próbálni.
2013. ápr. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Addig gondoltam így, amíg nem volt kapcsolatom, pont az alkalmazkodás miatt. Aztán összejöttem egy fiúval, akivel nagyon hasonlóan gondolkodunk, és nagyon jól működik. Úgy gondolom, hogy kár azon agyalni, hogy mi lenne ha összejönnétek, meg kell próbálni.
2013. ápr. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nekem volt mar kapcsolatom szornyu amgikor szamonkernek stb..akkor inkabb egy laza ,neha tali,neha szex..sokkal egyszerubb! L
2013. ápr. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

ha eddig ki sem próbáltad, akkor honnan tudd, miből ítélsz, hogy nem menne

akkor mondjad ezt, ha kipróbáltad és nem megy N

2013. ápr. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

3-as: Nem azt szűrtem le a beszélgetésből, hogy vele ne tudnám elképzelni magam, hanem azt, hogy esetleg úgy ahogy éretlen vagyok a kapcsolatokhoz.

Ő okos, értelmes lány meg szimpatikus is, jót beszélgettünk, de elgondolkodtatott, hogy két külön személyiség hogyan férne meg jól egymás mellett...


Persze tudom, hogy lehet még alaptalan az aggodalmam, csak eddig még sose éreztem ezt, mindig azt hittem, hogy kész vagyok rá.

2013. ápr. 29. 14:28
 9/11 anonim ***** válasza:

volt már ilyen igen

elején minden nagyon jó volt aztán egyik napról a másikra meguntam őt. nem élveztem a vele való együttlétet, az egész párkapcsolatosdi számomra teher. egy idő után minden kötelezővé válik. soha nem volt még olyan , akivel éreztem volna is azt,hogy vele érdemes lennem, akivel kitaláljuk egymás gondolatait, és jóban rosszban kiállunk a másikért.

ez az érzés soha nem volt meg csak a kötelező szerű baromság.

2013. ápr. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszadó amit leírtál, az totál olyan mintha én írtam volna. :)

Régebben csak megromlott kapcsolatban éreztem úgy, hogy nyűg az egész, hagyjuk, de egy ideje már sima randik után is ezt érzem. Előttem válaszoló nagyon jól leírja, én is úgy látom, hogy teher az egész.

Lehet, hogy ez idővel, ha az ember megtalálja a hozzá leginkább passzolót, akkor megváltozik, de az is lehet, hogy ez személyiségből adódó dolog, és akkor nem hiszem, hogy sokat lehet tenni elenne.

23/L

2013. ápr. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!