Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Rövid de lényegretörő kérdés:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rövid de lényegretörő kérdés: egy pasi miért akar mindenáron tönkretenni egy nőt?

Figyelt kérdés

2013. júl. 31. 23:11
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%

Vissza vág a gyerek korban ért sérelmekér.

Meg amugy is az ilyent szeretik a nők, csak nem valják be. Meg saját maguknak sem.

2013. aug. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
Hát ez az: mert férfi...
2013. aug. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
szerintem mennyünk tüntetésre csapjuk ki a csecseket, és kiabáljuk hogy az összes férfinak a ku..rva apját
2013. aug. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
ott a pont , ez jó volt :DD
2013. aug. 3. 22:43
 15/19 anonim válasza:
100%
Rövid, de lényegre törő válasz: Azért mert a nők azok után a férfiak után mennek akik nagy ívben leszarják, őket. Hiába a kedvesség, és az aranyosság, semmit nem ér manapság.
2013. aug. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
79%

Na az a nő aki s eggfej után epekedik meg is érdemli.Imádom amikor a sok pasas itt rinyál hogy a gazdag balfékekért bomlanak a lányok,holott ő maga a pasik netovábbja:)Inkább nem is folytatom,mert a végén minuszba ugrik a százalékom.

Azt pedig én is szeretném tudni,miért jó az a pasinak ha kikészíti a nőt.Én ilyenkor egóra tippelek.Mind1 hogy a csajszi komálja-e a csávókám búráját egy striguláért és az egóért bármit.Mégis mi lenne ha a nagy XY nem "szerezhetne meg" valakit?Összedől a világ,kihal az evolúció?!Tegyünk/mondjunk bármit csak legyen meg a lány utána már tök 8.Számomra a legutáltabb típus,sajna akad nem is egy az ilyenből :/ Azoknak kéne szétrúgni a redvás valagát-.-

2013. aug. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
hajrá!!!!!!!!!!!! :D:::DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2013. aug. 29. 18:54
 18/19 anonim ***** válasza:

Melyik pasi?Mit jelent, hogy mindenáron tönkretenni?Anyagilag,vagy...?

Mert a szimpla kérdés alapján lényegretörően csak annyit tudok válaszolni,hogy mert elmebeteg.

2013. szept. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Nekem volt egy kapcsolatom. Az a helyzet hogy az elején mindenki a szép énjét mutatja. Ugyanígy voltam beleszerettem. Normálisan kezelt bemutatott a szüleinek. Felvallaltuk egymast. Aztán jött hogy úgy kezelt mint a kutyat. Már csak akkor voltam jó ha szexelni akart. Szakítottam vele mert bántott, agresszív volt velem és elkezdett félre kacsingatni. Ezekutan se azon volt hogy velem kibékülni hanem elkezdett csajozni. Azt hitte hogy majd utánam felcsiphet maganak egy bomba nőt. Míg utánam szaladtak a pasik ő neki meg ha össze is jött valaki par hét után kiismerte és dobta. Elkezdett hozzám vissza próbálkozni ami nekem nagyon nagy szenvedés volt mert szerettem, kikészített...erőszakoskodott velem, nem hagyott békén, bántott, fenyegetett. Elkezdte hiresztelni hogy a kapcsolatunk alatt mi hogyan szexeltünk, lejáratott. Hónapokig nem tudtam ismerkedni ki voltam. Egyszerűen féltem a férfiaktol, féltem a közelembe engedni barkit is. Tönkretett teljesen. Aztan idővel jobban lettem megismerkedtem valakivel ő pedig egyre jobban tönkre lett. Meglatott a palival es elkezdett vele vitazni addigra én már csak nevetni tudtam a szanalmas viselkedesen. Azóta sincs egy komoly kapcsolata se. :)
2016. okt. 3. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!