Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez egy pasi típus? Azt hazudja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez egy pasi típus? Azt hazudja szeret, udvarolgat stb. és közben meg semmit sem akar?

Figyelt kérdés

Összejöttem egy pasival. Tudom róla hogy mindig van csaj a képben nála, összevissza k*rogat. De azt mondta megváltozott, komolyodott. :D Előadta nekem a hősszerelmest: udvarolgatás, érzelmek kimutatása, bókolás, szép szavak stb. Fura mert az érzelmeimre nagyon tudott hatni, de valami megérzésem mégis volt hogy valami nem tiszta. De mégis meggyőzött hogy szeret. Ez így ment 1,5 hónapig, már célozgatott a szexre is de én mondtam hogy nekem idő kell. Erre valami kamu indokkal kidobott.


Ez egy taktika? Elhiteti hogy szeret és fontos vagyok neki, közben meg csak szexet akar?


2013. máj. 28. 11:50
 1/5 A kérdező kommentje:
És az a rossz hogy én már tényleg azt hittem hogy mennyire szerethet, hogy végre boldog leszek mellette. Még mondogattam is a barátnőimnek mikor kérdezték hogy "szerinted komoly lesz?" mondom igen mert érzem hogy szeret :D mert annyira kimutatja. Nagyon rossz az ilyen csalódás.
2013. máj. 28. 11:52
 2/5 anonim ***** válasza:

Közel sem biztos, h csak szexet akart volna - de nyilván csalódott, hogy másfél hónapig semmi...

Azért az sok idő.

2013. máj. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az a kérdés ,hogy mennyi idős vagy,mert nyilván Te is tudod,hogy egy kapcsolatban a szex fontos dolog mert anélkül nem működik.Ha 18 alatt vagy akkor érthető ,hogy nem feküdtél m ég le vele ,de ha idősebb vagy akkor pontosan tudnod kell ,hogy szex nélkül nem tudsz egyetlen férfit se megtartani.
2013. máj. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Miért van az, hogy ha a hősszerelmest valaki komolyan gondolja, akkor nagy ívből tesznek rá a csajok, ha meg át akarja valaki verni őket ezzel, manipulálni akarja őket, akkor ezt a nők azonnal megérzik és azonnal nedvesednek a bókoktól? Hol a logika?
2013. máj. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Figyeld hátha nő az orra!
2013. máj. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!