Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak ha csak szexre akar engem egy pasi?

Figyelt kérdés
Nem vagyok ribi típus, tehát nem feltűnősködöm vagy ilyesmi.
2013. máj. 27. 22:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
3 luk az oka
2013. máj. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Talán nem néz ki többet belőled, de így látatlanba csak találgatok.
2013. máj. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
66%
testre bejössz neki, belsőre nem
2013. máj. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
9%
Talán azért mert manapság ha kedves veled egy srác, akkor rögtön dugást akar cserébe.
2013. máj. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
a személyiséged nem fogta meg, csak a testedet fogdosná meg
2013. máj. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
ha hisztis vagy akkor ne csodálkozz. Egyébként meg az értelem az ami miatt barátnőnek számít nekem valaki inkább. Szóval hogy ki tudunk jönni egymással normálisan megértjük egymást, nincsenek felesleges viták stb.
2013. máj. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
vagy nem akar komoly kapcsolatot.
2013. máj. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
58%
A férfiak 99 %-a csak azt akarja. Akár bevallja, akár nem. Nálam is ez van, pedig, értelmes, vicces, kedves nő vagyok. Nyilván, nem fogom meg a személyiségemmel őket, bár ezt sem értem már, hogy milyennek kell lenni ahhoz, hogy megfogj valakit, mert semmi nem tetszik már. Nem is igazán akarnak a mai pasik komolyabb kapcsolatot szerintem...
2013. máj. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
én akarok komoly kapcsolatot, de kizárólag olyan lánnyal akivel jól kijövünk és nem kell hallgatni hisztit hanem akkor már inkább probléma megoldást, sajnos ilyet lehetetlen találni úgyhogy maradok énis a ribizésnél
2013. máj. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Valószínűleg neki másra nem vagy jó. Ennek ezer oka lehet.
2013. máj. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!