Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan legyek türelmesebb?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek türelmesebb?

Figyelt kérdés
Van egy kislányom a párommal, 9 hónapos. A szülés óta egyáltalán nem szexeltünk és Ő most teljesen anyuka pozícióra koncentrál, és teljesen elfeledkezik a barátnő státuszáról. Sokat veszekedtünk miatta és én mindig frusztrált vagyok a szex hiánytól. Fáj neki, (lehet szűken varrták össze) de nem hajlandó elmenni nőgyógyászhoz mert az kellemetlen... Lelkileg sincs rá hangolódva a szex témára (és másra sem), de már azt mondja elkezdte fejben rendbe rakni a dolgokat és jól halad vele. Én nagyon türelmetlen vagyok és már nehezen bírom, de szeretem és nem akarom elveszíteni. Egyszer már szakítottunk emiatt, de szeretjük egymást. Hogyan legyek türelmesebb, hogy kitudjam várni amíg készen áll rá, vagy hogyan segítsek neki, hogy hamarabb eljöjjön a várva várt szexuális élet. Sosem csaltam meg, amennyire tudom Ő se. Szeretem. Szeret.

2013. aug. 1. 16:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez egy marha nehéz kérdés. Szerintem ott valami olyan probléma van, amiről nem tudsz. Ne gondolj semmi rosszra, "csak" valami lelki gát, elégedetlenség, félelem, vagy ilyesmi. A "nincs ráhangolódva a szexre" csak egy kifogás. Az igazi okot kéne megkeresned.

Szerintem egy nő a szülés után (vagy már terhesség közben) sokkal jobban kívánja a szexet mint egy férfi. Szóval valami ott nem stimmel.


Azt a részét viszont elmagyarázhatnád, hogy egyszer már szakítottatok emiatt... mikor? hogy volt ez? Gondolom nem az elmúlt 9 hónapban.

Korábban rendben volt a szexuális életetek?

2013. aug. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem lehet hogy az a baja (amit lehet önmagának se vall be) hogy úgy érzi ő maga már nem kívánatos?

Bókolj neki sokat, éreztesd vele hogy még mindig szép, még tetszik neked, hogy Ő-t kívánod nem a szexet.

2013. aug. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!