Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lehet elérni egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet elérni egy ilyen pasinál hogy belémszeressen?

Figyelt kérdés
Lehet hülyén fog hangzani, de van egy ismerősöm, aki egy igazi bunkó, hihetetlenül jól néz ki, nagyon szép, tökéletes lányokkal van, naponta vagy hetente (jóégtudja) mindig mással van, bárkit megkap. Úgy vettem észre nem tiszteli a lányokat, sosem szerelmes csak lefekszik velük. Nekem külsőleg tetszik, kinek nem tetszene, és hát eddig nem vettem észre hogy felkeltettem volna az érdeklődését, de a tegnapi napon tett egy lépést felém, és kettesben akart velem lenni. A kérdés, hogy hogy lehet elérni egy ilyen pasinál hogy beleszeressen egy nőbe? Nem szeretném ha azt hinné bárkit megkaphat, engem legalábbis nem fog. L/20

2013. aug. 3. 13:32
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
De milyen randiról beszélsz? :D én nem mennék el vele randira, csak egy ismerősöm, "egy bandában vagyunk"
2013. aug. 3. 13:52
 12/16 anonim ***** válasza:
Már megvan a következő áldozat, akinek meggyőződése, hogy ő megtudja változtatni. Ebből perforáció lesz a jövőhéten!
2013. aug. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
20 évesen több eszed lehetne mint egy vadkacsának xd
2013. aug. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

jah most olvasom egyik kommentetbe hogy azért nem feküdnél le vele, akkor bocs xd

de nem gondoltad komolyan a kérdést gondolom

2013. aug. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
mondjuk elvisz valahova, és egész randi alatt légy hihetetlenül szexi és csínytalan, de mikor arra kerülne sor h ágyba vigyen csak határozottan de még mindig szexin és huncutan hagyd ott.
2013. aug. 5. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

előző vagyok, ezt nézd meg :D nezzsorozatokat.

info/?s=5&&e=368

2013. aug. 5. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!