Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit jelent? Férfiak/fiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent? Férfiak/fiúk véleménye nagyon érdekel, de a nőké is nagyon érdekel!

Figyelt kérdés

Mit jelent,ha egy férfi azt mondja,hogy végtelenül szerencsés lenne,ha lenne valaki aki igy tudná szeretni mint én?Szerintetek ez mit jelent?

Nagyon köszönöm a válaszaitok előre is :)



2013. aug. 6. 23:10
 1/6 anonim ***** válasza:
azt hogy egy atomnagy pocs es igyis ugyis el fog hagyni barmit teszel. mert ilyenek a ferfiak
2013. aug. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha tényleg ezt mondta, akkor csak úgy tudom értelmezni, hogy örülne, ha más szeretné, és nem te.
2013. aug. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
biztos,hogy csak ezt jelentketi? :/
2013. aug. 6. 23:37
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én csak így tudom érteni.

"végtelenül szerencsés lenne,ha lenne valaki aki igy tudná szeretni mint én"

Ergo, tudja, hogy te nagyon szereted őt, de ugyanakkor feltételes módban van a szeretné... Tehát valamiért ez nem elég.

2013. aug. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem azt,hogy a pasi szereti a csajt,és arra utal hogy jó lenne ha találna valakit,és szeretné nagyon,mert a csaj nem szenvedne.

Mert,a pasival valamiért nem jött össze,és a pasi nem akarja hogy rossz legyen a lánynak.


Szerintem.

L

2013. aug. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Attól függ. Ha neked valaki más a barátod, és meséltél neki, hogy te mennyire szereted a barátod, és akkor mondta, akkor úgy értette, hogy nagyon szereted a barátod, és örülne, ha valaki őt is szeretné így, ahogy te . ( a barátod )

Ez igaz abban az esetben is, ha áradoztál neki, hogy mennyire szereted a párod, ha párkapcsolatban vagy.

Ha együtt vagytok, akkor azt jelentheti, hogy másra vágyik, mert te nem adsz meg neki mindent, és örülne ha más is szeretné ennyire.

Jelentheti azt is, hogy csak barátok vagytok, de többet akar.

Azt is jelentheti , hogy fogadott sok pénzben, hogy lesz még egy ember, aki annyira fogja őt szeretni mint te, és ezért lenne szerencsés, ha más is annyira szeretné őt mint te.


Kérdezd meg tőle, az a biztos!

2013. aug. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!