Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon rossz lennék, ha ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon rossz lennék, ha ezt megtenném? De nem bírom türtőztetni magam! Férfiak, nők véleménye egyaránt érdekel!

Figyelt kérdés
Szóval, nem akartam ideáig eljutni, hogy nyilvánosan kérek véleményt, de mivel az oldal anonim, muszáj valamit megkérdeznem, mert nem tudom mit csináljak. Nyilván sokan most rossznak gondoltok majd, de kérlek vegyétek figyelemebe, hogy még csak egy kapcsolat elején járok, lehet nem a megfelelő lánnyal. Tehát, kb. egy hónapja járok a barátnőmmel. Aranyos, kedves, törődő, vele semmi gond nincs, semmilyen téren, de! Még végül is nagyon a kapcsolat elején járunk, én még nem igazán vagyok belé szerelmes, de ő már teljesen belém szeretett, én is imádom őt, tényleg komolyan, de még szerelmes az nem vagyok. Már régóta kiszemeltem magamnak a csajt, meg valahogy vonzódom is hozzá, de valami nagyon felkavart 3 nappal ezelőtt. A szitu: Elhívott, hogy bemutasson a szüleinek (tudniillik, a szülei nagyon féltik, kíváncsiak voltak, kivel találkozgat) Nos, elmentem és együtt ebédeltünk ő volt ott az anyja meg a b.nőm testvére, akit amikor megláttam én köpni-nyelni nem tudtam! A csajom is csinos, szép és semmiképpen nem tudok belekötni az alakjába, de a tesója! Úristen! Szép, vékony és magas és nagymellű, ráadásul még szőke is, mint maga Pamela Anderson! Na, ott az ebédnél én nagyon rosszul éreztem magam. Zavarban voltam és egyfolytában a csajom tesójának a melleit bámultam és nagyon beindultam! És egyben szégyelltem is magam, hiszen ott szorította a kezemet a csajom. Aznap mikor hazamentünk szeretkeztem egy jó nagyot, de folyamatosan a tesójára gondoltam. És most nagyon összezavarodtam! Nem tudom, de szerintem csak nagyon ráindultam a másik csajra, valószínű ha ágyba vinném, lenyugodnék, amolyan szexuális feszültség féle. Az jár a fejembe, hogy titokban lefeküdnék a tesójával, senki nem tudná meg. Remélem belemegy! Nos, arra lennék kíváncsi, hogy ti mit gondoltok, mit csináljak? A csajom nagyon szeret, ha elmondanám ezt neki, tuti dobna rögtön és én ezt nem akarom! Így megpróbálnám a háta mögött, más kérdés a tesója belemegy-e. Lányok, haragudnátok nagyon? Ez megcsalásnak számít? Férfitársaim, ti megtennétek? Várom mindenki válaszát, kérlek segítsetek! Köszönöm! 21/F
2012. szept. 23. 05:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Én nem tenném meg. Már öreg vagyok ahhoz, hogy 2 jó dudáért meg egy jó numeráért eldobjak egy "Aranyos, kedves, törődő" csajt. Még akkor sem, ha nem vagyok szerelmes. Mondjuk én ha nem lennék szerelmes, és nem is látnám az esélyt rá, akkor dobnám, mert szerintem ez így korrekt. 23/f
2012. szept. 23. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Ne mond el neki! Ha nem vagy a lányba szerelmes és úgy érzed, hogy már nem is leszel (szerintem már nem) akkor inkább szakíts vele még az elején. Hidd el később csak neki okoznál mégnagyobb fájdalmat, mert ő egyre jobban belédszeret, te viszont mégsem élhetsz egy ilyen kapcsolatban. A tesós dolgot meg tényleg ne mond el neki, mert felér egy lelki traumával. 25/L
2012. szept. 23. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

:D

Egy olyan családban, ahol nem találkozgathat a lány olyan fiúval, akit nem ismernek, és már 3 hét után tudni akarják, kicsoda, majd a testvér belemegy hogy átverjen a családban mindenkit, asszisztáljon neked a testvére megcsalásához, és ezt majd egész életében titokban is tartja, és nem szól azonnal mindenkinek, hogy egy hazug álnok áruló vagy?:)

És mindezt te a fentiektől függetlenül normálisnak tartanád?

Te beteg vagy.

36L

2012. szept. 23. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ja, ez nekem is magas. Hogy gondolod hogy a csajod tesója nem fog szólni a testvérének hogy a pasija ráhajtott?

Ilyen csak 2 helyen van. Az én csajoméknál, és a mesében... :DD

2012. szept. 23. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%

Fogjál egy A4-es lapot, s két oszlopban írd föl, hogy mit nyerhetsz, s mit veszíthetsz!

Véleményem szerint a csajod tesójával, sõt semelyik családtadtagjával se kezdjél, mert úgyis kiderül. (Tudod, a hazug embert hamarabb...)

Úgy vélem, hogy a mostani mindent elsöprõen jó kapcsolatodból valami hiányzik, tehát a lány nem nyújt eleget. Én a helyedben ilyen esetben (tûzoltás céljából) máshol keresnék puncit, így "A kecske is jól lakik, meg a káposzta is megmarad"

F/31

2012. szept. 23. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 menta34 ***** válasza:
100%
Szerinted a nagycsöcs tesó csak arra vár, hogy intsél mikor dugtok? :)))
2012. szept. 23. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Kivancsi lennek nagycsocs tesora:D amugy nekem olyan volt h a baratom igaz akkor teljesen mas volt a kapcsolatunk nm szerettuk egymast csak ilyen szex alapu volt szoval az a fiu meglatta tesat szinten szoke magas nagycsocs szeles.csipo.azt mondta h "hu de.aranyos.a.novered.milyen lenne mar ha atmennek hozza?" jo utana mondta h csak viccelt.de en meg abdzolut nm latom szepnek tesomat foleg azert sem mert a szemelyisege meg szornyu!akkor kesobb szakitottam a fiuval de nm ezert:D azota eltelt 3ev de 5honappal kesobb ujra osszejottunk en is o is valtozott egyutt vagyunk nagyon szeretjuk egymast.szoval csak ez eszembejutott.en amugy.kiherelnem ha rahajtana tesomra meg nagyonbecsulesi gondjaim lennenek
2012. szept. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%

Úriisteeeen :D Te beteg vagy :D

Egyébként,ha nem szereted akkor még éld az életet ,fiatal vagy még!

De szerintem egy nagycsöcs csajnak biztos van barátja..

2012. szept. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
A tesó elhajtana, a barátnőd jobbat érdemel, és én a helyedben szembeköpném magam ahányszor meglátom a tükörképem.
2012. szept. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Dehogy lenne megcsalás lefeküdni a barátnőd húgával. Végül is családban marad. Ne hitegesd szegény barátnődet, szakíts vele minél hamarabb.
2012. szept. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!