Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Menjek vagy maradjak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menjek vagy maradjak?

Figyelt kérdés

Úgy kezdődött az egész, hogy a szüleim már évek óta elváltak és én apukámmal élek itthon, mivel anyukám újra férjhez ment Amerikában.Idén nyáron meglátogathattam végre először és náluk töltöttem 2 hónapot.Szuper jól éreztem magam és anyu férjének a gyerekeivel remekül kijöttem konkrétan a velem egyidős sráccal annyira jól, hogy hamar több lett köztünk mint barátság.Nekem haza kellett már jönnöm de olyan rossz volt, hogy el kellett válnunk egymástól.Még sosem találkoztam olyan fiúval mint ő.Meg szerencsétlen is voltam ilyen téren eddig.Sokat gondolkoztam azóta és arra jutottam kimennék anyukámhoz lakni.Lehet őrült ötlet és nehezen kivitelezhető a sulik miatt de szeretem azt a fiút.Apának félek megmondani a tervem és félek attól is mi várna rám egy idegen országban a barátaim nélkül.Lehet nem tudnék beilleszkedni az ottani suliba vagy nem tanulhatnék tovább(egy kisvárosban élnek Nevadában.De attól is félek ha most ezt a lehetőséget elvesztegetem többé nem jön.Tudom, hogy nekem kell eldöntenem.Csupán mások véleménye is érdekelne.Szerintetek őrültség lenne?

Köszi a válaszokat.

16/L



2013. aug. 8. 15:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Fiatal vagy meg nem hiszem hogy jo otletlenne otthagynod mindent egy fiu miatt aki raadsul amaerikaban el ,16 evesen en meg nem terveznek oan hosszu tavra!
2013. aug. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
16 evesen rengeteg szerelem var meg rad ! remelem segithettünk!
2013. aug. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
Én mennék mindenképp, de nem (csak) a fiú miatt. Eltöltesz ott pár évet, élettapasztalatot szerzel, utána pedig eldöntheted, hogy ott maradsz, vagy visszajössz.
2013. aug. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
16 évesen minden második tetszetős pasira azt hiszi az ember lánya, h ő az igazi, you know?:)
2013. aug. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
De ő más mint a többiek akikkel eddig találkoztam.Tudom, hogy még fiatal vagyok, de ha itt a lehetőség...?
2013. aug. 8. 16:06
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
más...:D sok mindenkire azt hisszük, hogy más.. de erre felrakni egy életet, ami nem is biztos.. de ha úgy érzed ő is szerethet és szüleid belemennének, h kiköltözz akkor próba-szerencse:) amerika jó buli és egyedül biztos nem leszel.
2013. aug. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha legálisan kint tudsz maradni, akkor ez jó ötlet.
2013. aug. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam, csak az egyetem miatt aggódom.Nem tudja valaki hogy működik ott? Mert mindenképpen szeretnék egyetemet is végezni.Úgy tudom Amerikában mind fizetős.És a közelben nem is tudok egyetemről.
2013. aug. 8. 16:14
 9/11 anonim ***** válasza:
MENJ MENJ MENJ MIERT VAGY MEG MAGYARORSZAGON ???????? En kanadaban elek es hidd el semmi oenzert vissza nem mennek abba a szemet szutykos ciganyjarta , zsidokkal teli sz.ar orszagba!!!!!!! Sokkal tobb lehetoseg var rad amerikaban !!!!!! Hidd el . Ne csak a fiu miaty menj hanem egy sokkal jobb elet miatt!!! Menj megvan a lehetoseg csomagolj es szaladj !!!!!!!!!! :))))
2013. aug. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Elozo vagyok. Kanadaban is fizetos az egyetem de kapsz diakhitekt es VAN IDOD VISSZA FIZEYNI ES NEM IS MEGY RA MINDENED!! Tehay kijarod az egyetemet elmesz dolgozni es havi par szaz $ kell csak fizeyned .. nem olyan nagy a kamat es tenyleg meg sem erzed :)))) meg hat anyud ott el kint o csak tud segiteni ? :O
2013. aug. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!