Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mégis mit csináljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mégis mit csináljak? Menjek, vagy maradjak?

Figyelt kérdés

3 és fél éve vagyunk együtt a barátommal. De már korántsem az a kapcsolatunk, ami régen volt. A barátom 5 és fél évvel fiatalabb nálam, 26 éves, én 31 múltam - és én vagyok az első komoly kapcsolata, előttem csak kalandjai voltak. Kb. másfél évvel ezelőttig rendben voltunk, szerelem volt, éreztem is a szerelmét. De mostanában nagyon kifordult önmagából... folyton azt emlegeti, hogy Ő rájött, hogy Ő még élni akar - és ezt nem úgy érti, hogy csajozni, hanem haverozni, bulizni, utazgatni. Ezek szerintem csak kifogások, mert mellettem is ugyanúgy haverozhat, meg bulizhat - utazgatni meg én is imádok mindenfelé. Nem tudom mi jött rá, de már sokszor érzem azt, hogy szinte elege van belőlem, bármit mondok, semmi nem jó, sokszor tök flegma velem, meg mindenen felkapja a vizet.

De közben azt mondja, Ő nem akar szakítani, azt mondja, örökre velem akar lenni. Közben meg látom rajta, hogy hajtja a vére még.

Szerintem azt várja, hogy én mondjam ki...

Szakítsak vele szerintetek?


2013. márc. 8. 19:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát ja.Később talán rosszabbra fordul a helyzet.Most még könnyen találhatsz más partnert magadnak.
2013. márc. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt mondja, ha elhagynám, kibulizná magát és utána megpróbálna visszaszerezni engem... ez meg milyen már?? Mit akar ezzel most komolyan...?
2013. márc. 8. 21:07
 3/6 anonim ***** válasza:
Istenem!!Mar rég benőhetett volna a feje lágya 26 évesen!!.Ilyet még nem is halottam.
2013. márc. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát amúgy szerintem is, de mindegy... az én apukám ennyi idősen már apa volt.
2013. márc. 8. 23:31
 5/6 anonim ***** válasza:
Sajnos a legtöbb ember nem becsüli meg azt,hogy van párja.En sose tudnék egy kapcsolatot veszélybe sodorni.Ha szerettem valakit az nem változik nálam.Nem fogok a csak ugy nekifogni párommal kiabálni minden kis semmiségen.Valami nem ok nála.Szerintem dobd azt a fiút.Jobbat érdemelsz!!.
2013. márc. 9. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Engedd el!Ez csak rosszabb lesz!
2013. jún. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!