Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan szerezhetem vissza a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezhetem vissza a szerelmét?

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyunk együtt a barátnőmmel. Ő 20 éves Én 18. Mostanában sajnos nagyon sokat veszekedtünk, és sajnos bejelentette, hogy már nem szerelmes de szeret még. Távkapcsolatban vagyunk együtt (70 km) de ez nem akadály mert akármikor tudunk találkozni. Megmondtam Neki, hogy visszafogom szerezni a szerelmét! Mert nagyon szeretem :) Tudom, hogy Ő is nagyon szeret engem! :)


Mit tegyek? Elhagyni nem fogom mert annál sokkal többet ér Nekem. :)

Hogyan tudnám visszaszerezni a szerelmét??



2013. aug. 8. 16:08
 1/4 anonim ***** válasza:
de viszont ha o nem szeret csak csillapitani akart picit akkor a helyebe felnek toled! :/
2013. aug. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem fél tőlem!! Erről szósincs :)
2013. aug. 8. 16:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Majd fog. :(
2013. aug. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
És még is mikor? mit tegyek????
2013. aug. 8. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!