Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezhetem vissza életem szerelmét? Hosszú, de hátha tudsz segíteni, olvasd el légyszi?

Figyelt kérdés
Nagyjából fél éve kezdődött a kapcsolatunk. Egy helyen dolgozunk, de szerencsére ritkán talizunk, mert az én munkám helyhez kötött, ő meg rohangál és csak munkaügyben szalad be valamiért. Ennek ellenére kioktatós típus, és bármikor bejött hozzám, kioktatott és okoskodott. Ezért nagyon utáltam (valamilyen szinten felettesem), és ő is engem, mert egyszerűen nem voltam neki szimpatikus. Aztán egyszer csak (részben az alkohol hatására) teljesen összegabalyodtunk egyik napról a másikra és őrült szerelembe estünk. Amennyit tudtunk, együtt voltunk, megismertük egymást és nem is értettük, hogy miért gyűlöltük egymást. A közös munka miatt eleinte 2-3 hónapig titkoltuk, mert itt mindig mindenki tudni akar mindent, elég pletykás egy hely, de ő már nagyon fel szerette volna vállalni, mert büszke volt rám és nagyon szeretett. Úgyhogy elmondtuk. Mindenki örült, hogy milyen szépek vagyunk együtt és ragyogunk a boldogságtól. Sülve-főve együtt voltunk. Szinte az első pillanattól kezdve be akart mutatni a kamasz gyerekének, akit egyedül nevel, fel akart vállalni mindenki előtt. Szóba jött a gyerekvállalás is, én már szeretnék nagyon, de ő hozta fel először, nem akartam, hogy azt gondolja, hogy bármit is erőltetni próbálok. Mondta, hogy szeretne feleségül venni, komolyan gondolja és úgy volt, hogy holnap megkéri a kezem. Ezt kb. 3 hónapja beszéltük meg, és azóta szóba jött és nem ellenkezett. Most mentünk volna hétfőtől közösen szabira, amit nagyon vártam. Erre tegnap elhagyott. Azt mondta, hogy kb. 2 hónapja nem érzi jól magát velem, csak húzta, halogatta, hátha megváltozik, de nem sikerült. Azt mondta, hogy szeret, de már nem szerelmes belém, de segít, amit csak tud, hogy ne legyek szomorú. Megesküdött a gyermekére, hogy nincs senkije, egyszerűen elmúlt. (egyébként 15 évvel idősebb nálam, és anno ugyanígy megesküdött, hogy soha senkinél nem érezte, hogy el akarja venni. Nagyon szeretem és vissza kell szereznem, tudom, hogy imádott. Hogy múlhatott el? Beleőrülök és a közös munka miatt még rosszabb. Megbszéltük, hogy bennt titokba tartjuk, mert nagyon kellemetlen lenne nekem, hogy egyfolytában csak hajtogattam, hogy milyen boldogság van, lánykérés,m eg minden, erre dob. Nem bírnám ki, hogy menjen a csámcsogás, miközben szenvedek. Mit tegyek? Mindenképp vissza kell őt szereznem.
2012. aug. 2. 22:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Hát erre azt tudom mondani hogy lehet nagyon féltékeny tipus elhanyagoltad vagy valami ez sajnálatos vagy lehet valaki más tetszett meg neki
2012. aug. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Semmit nem tudsz tenni sajnos. Ha igaz amit mond, akkor egy viszonylag korrekt ember, aki még azelőtt kilépett a kapcsolatból (így nem pazarolta tovább az idődet) mielőtt lett volna "másik". Szóval inkább ennek örülj, hogy még közös gyerek előtt elhagyott.

Lesz másik, ezer és még egymillió. Aki lehet talán sokkal jobb is, mint ő volt.

2012. aug. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Jujjujj, hány éves is vagy? Ha dolgozol, akkor talán huszonX. De az érzelmi érettséged egy 14 évesé. Komolyan gondoltad, hogy akar tőled valamit is a szexen kívül? Na, neee...26N
2012. aug. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

mennyi idős ő?

mennyi ideje vagytok/voltatok együtt?

2012. aug. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Hát ha már vissza kell szerezni vkit, az már rég rossz. Ráadásul még hogy nő fusson a férfi után... Szánalmas és egyszerre röhejes.
2012. aug. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Ő 44 én 29. Semmi esetre se akarok utána futni...
2012. aug. 2. 22:28
 7/18 anonim ***** válasza:
Korban se passzoltok össze.
2012. aug. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Amikor olvastam azt hittem egy 16 éves írta... hát 29 évesen is lehet valaki még éretlen az élethez.


Én hiszek a közmondásokban: "ha a szeretet elmúlt, akkor sosem volt az igazi"


Szerintem szerezd vissza mert elég az neked így az értelmes pasik nem fognak veled mellé így egy lépéssel közelebb kerülnek a párjukhoz.

2012. aug. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
A kor nem számít. Én rengetegszer át gondoltam, hogy ő fog előbb meghalni, vagy sokkal hamarabb lerokkan, és az én ápolásomra szorul, mert a gyerekén kívül, aki valószínűleg lassan kirepül, nincsen senkije és nem fog vele törődni, bevállaltam, hogy én fogom ápolni, és később egyedül leszek, amikor ő már nem lesz. Úgy tűnik, hogy egyesek nem tudják, mi az igazi, önzetlen szerelem. Ha nem is tudom, mit hoz a jövő, abban ezer százalék biztos vagyok, hogy imádott engem és komolyan gondolta. Ennyire azért vagyok érett. Van a hátam mögött egy-két hosszú kapcsolat.
2012. aug. 2. 22:42
 10/18 anonim ***** válasza:
A kor igenis számít. Generációs kül., érdeklődés, temperamentum nagyban függ a kortól is. Egy 44 éves fa.zi, mindjárt 50.
2012. aug. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!