Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elakar hagyni, állítólag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elakar hagyni, állítólag utál. Rendbe lehet még hozni?

Figyelt kérdés

Távkapcsolatban élünk de az utóbbi időben eltávolodtunk egymástól. Rengeteg vita volt és jó pár miattam.

De nem akarom,hogy vége legyen. Elismertem,hogy hibás vagyok és hogy igaza van de egyszerűen nem tudom mit tegyek. Három éva vagyunk együtt és én szeretem. Igen hibáztam de megváltozok,mert szeretem és érte képes vagyok bármire. Nem akarom elveszíteni de folyton csak azt kapom,hogy utál, én okoztam,vége.

1év után ujra találkozunk sikerült rábeszélnem de ő szakítani akar mindenképp! Én csak egy esélyt akarok,hogy megpróbálhassam helyrehozni és idővel újrakezdeni..


Ha leírom,hogy szeretlek,hogy sajnálom,a válasz rá hogy utállak,igy jártál. Igaza van mert én is ezt csináltam vele de nem akartam és megbántam!



2013. aug. 10. 11:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megbántani téged, de ha te nem tudtál megváltozni, ezek után sem fogsz. Lépj tovább, keress mást, azzal hátha jobb lesz, és már másképp fogsz viselkedni. Na meg ha a párom azt írná, hogy utál stb... többet nem is keresném!
2013. aug. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
3évet pár nap alatt nem lehet elfelejteni És nincs igazd ha valamit nagyon akarsz az sikerül.
2013. aug. 10. 11:48
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem igaz, hogy sikerül!

Nálam például hiába tepernél.

2013. aug. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Arra értettem,hogy sikerül hogy attól függetlenül változni igen is tudok!
2013. aug. 10. 12:06
 5/8 Baccardi01 ***** válasza:
Ha már ilyet mond, hogy utál, akkor nincs esélyed. Lépj tovább.
2013. aug. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nem tudom elhinni neki
2013. aug. 10. 13:30
 7/8 anonim ***** válasza:
egy eve nem talalkoztatok? az mar nem tavkapcsolat,csak tav ismerettseg maximum... meg hogy mondhat olyat hogy utal? hagyd a fenebe, komolyan!
2013. aug. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát akkor én ilyen alapon távkapcsolatban élek úgy kb 26csajjal. :))) (mégsem érzem magam boldognak)
2013. aug. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!