Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kit választanál? ( hosszú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit választanál? ( hosszú történet)

Figyelt kérdés

Két férfi van jelen az életemben.

Több éve ismerem mindkettőt. Az egyik legyen A.) sokáig csak barátok voltunk, naponta beszélgettünk, ez ment is pár évig, de pár hete augusztusban lefeküdtünk egymással, majd utána is.. Nagyon kedvel, ezt érzem is. Viszont érzek némi korlátot is. Nem akar magához túl közel engedni, valószínűleg nem akar párkapcsolatot... jól elbeszélgetünk ( azóta is minden nap). Rákérdeztem, de elég homályos választ adott. " Nem akar, és nem is tud" semmit sem mondani, de úgy fog Velem bánni, mint ahogy egy igazi Nővel kell, és ahogy megérdemlem. EZ mit jelent?


B.) Őt csak két éve ismerem. Egy közös baráti társaságban kezdtünk el beszélgetni, néha-néha összefutottunk egy buli erejéig, de nem volt semmi sem. Nekem szimpatikus volt, és jókat tudtunk beszélgetni egymással. Pár hete mondta, hogy találkozzunk, és beszélgessünk. Már 4 " randi" is volt. Csók viszont nem. Olyan rendes... tetszik a gondolkodása, ahogy az élethez hozzááll. Minden. Mégis bizonytalan vagyok ..nagyon.

Úgy érzem, Ő akar Tőlem valamit, konkrétan komoly kapcsolatot, amire Nekem is szükségem lenne. Nagyon rendes, udvarias, okos...és tényleg nagyon rendes férfi. Soha nem bántana meg, ebben biztos vagyok.

Viszont nem mindig érzem azt a bizonyos "szikrát".Sokat tudok Vele nevetni, mert nagyon vicces. Olyankor érzem, hogy tényleg nagyon szerethető-szeretni való férfit ismertem meg.

Nem tudom, hogy érdemes-e belemennem egy ilyen kapcsolatba. Nem érzem azt, hogy KELL nekem...

Nem szeretném megbántani ha később sem.


-----------------------------------

Ha biztos lennék az érzéseimben, akkor lehet nem is találkoztam volna B-vel.


Nem tudom, hogy:


- érdemes várnom A.-ra? Amíg letisztázódnak az irántam érzett érzései, vagy sem?

- B.-vel legyek együtt egy párkapcsolatban?



#választás #kapcsolat döntési probléma
2012. szept. 30. 13:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem úgy tűnik, hogy nagyon vágsz már egy kapcsolatra. Oké, hogy B nagyon szerethető, de nem azt írtad, hogy szereted, vagy kezdesz beleszeretni, hanem hogy szerethető férfit ismertél meg benne. Ami szerintem egyértelműen elárulja, hogy nem szereted,csak max úgy érzed, hogy ő jól bánna veled és jól meglennétek. De mi értelme, ha nincs meg a szikra. Viszont ott van A, akinél ugyan nem beszéltél a szikráról külön, de mivel lefeküdtetek feltételezem, hogy megvan a szikra. Szerintem itt nem az a kérdés, hogy melyikkel legyél. Külön kell átgondolnod a kettőt. Bele tudnál szeretni B-be? Vagy csak a biztonságot keresed mellette, mert az nem ugyanaz mint a szerelem. Ha nem vagy szerelmes, ne kezdj bele, én nem nem tenném. Vele szemben sem fair. Aztán ott van A, ha úgy érzed szereted, akkor várj rá, adj neki időt. Amúgy hasonló helyzetben vagyok és én is döntésképtelennek érzem magam. Remélem azért tudtam segíteni
2012. szept. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én B-t mondanám,ha tényleg olyan, amilyennek leírtad. A másik srác már megfektetett, és mégsem mond semmi konkrétat? Nem gyanús ez egy kicsit?
2012. szept. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!:)

Bele tudnék szeretni B-be, meg fogom Vele próbálni.


Második válaszolónak:

Mondta Ő már az aktus előtt is, hogy " nem tudok, és nem is akarok ígérni semmit" :)

2012. szept. 30. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!