Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok az ex-embe,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok az ex-embe, felejtsem el vagy adjam tudtára, hogy nem közömbös? Részletek lent.

Figyelt kérdés

ő 27/F én 20/L. véget vetettem a kapcsolatnak, mert másfél hónap után se láttam rajta változást, úgy értem nem igényelte azt, hogy minden nap beszéljünk, és ha ez másfél hónap alatt nem alakult ki, úgy gondoltam azután se fog. A maga módján megszeretett, de nem alakult ki több, ezt meg is beszéltük így békében elváltunk. Nem gondolom, hogy csak szexre kellettem neki, ugyanis nem voltunk sokszor együtt (4-5 alkalom). December elején lett vége (ha egyáltalán lehet azt mondani, hogy elkezdődött bármi is). Gondoltam nem lesz nehéz elfelejteni, elvégre csak másfél hónap volt az egész, de arra nem számítottam, hogy nem fogom tudni kiverni a fejemből... egyszer beszéltünk, újévkor írt üzenetet,de csak boldog új évet kívánt, egyébként nem beszéltünk.

helyes, de nem a legjobb pasi akit ismerek, mégis őt látom a világ leghelyesebb pasijának, tele van hibákkal de nekem ő tökéletes, egy szóval: szeretem. nem is igazán értem, miért nem kellettem neki, minden beképzeltség nélkül a volt barátnői közül külsőleg én vagyok a legszebb, okos is vagyok (de nem okoskodó, mindig mondta, h mennyire tetszik neki,h 20évesen ilyen értelmes vagyok és ilyen tartás van bennem stb). szóval nem értem.... gondolom nem voltam izgalmas na mind1, a kérdésem, hogy mit tegyek? értsem meg,h nem kellettem neki, vagy lépjek? és ha lépjek, akkor mit tanácsoltok, hogyan?

kérlek csak értelmes válaszokat írjatok!


2011. jan. 9. 21:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Hát egy cipőben járunk.:D

Én elhatároztam, h egy hétig nem beszélek vele se msnen se telon sehogy és hogyha ő nem keres, akkor hagyom az egészet és továbblépek:)

2011. jan. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
1,5 hónap, de már ötször megdugott? "Gratula"...
2011. jan. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Dehogy léptek tovább:)

Csak a szátok nyagy lotyók:)

Ha valakibe szerelmes vagy akkor hogy lépsz tovább?

2011. jan. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

első! így kívülállóként azt mondom hogy igazad van, csak iszonyat nehéz, ha többet érzünk........


2. és 3. köszi a jó fej válaszokat!:D nem érzem magam lotyónak, mert a szexet én is akartam, nála is és nálam is alapja a kapcsolatnak, következő pasival se fogok éveket várni míg lefekszem vele.

2011. jan. 9. 21:47
 5/18 anonim ***** válasza:

felesleges ilyen kérdéseket feltenned itt, látod mennyi értelmes válaszadó van... rögtön leribancoznak, mert mást nem tudnak... nem az dönti el, hogy ki ribanc és ki nem, hogy hány hónapot vár a szexszel.


igenis tovább kell lépni, ha valaminek nincs jövője. és megy a továbblépés. engem 2 év után hagyott el a barátom egyik napról a másikra, halálosan szerelmes voltam, nála azonban elmúlt. igen...szenvedtem, mint egy kutya több mint fél évig. de azóta már újra rám talált a boldogság. :)


"A hozzáállás az a kapcsoló, amely minden mást elindít."


Sok sikert, te lány! :)


L/20

2011. jan. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

KÖSZÖNÖM!!!!!!!!!!

Nem is gondolnád mennyit segítettél a válasszal. Majd jön valaki, aki megérdemel.


Örülök, hogy megtaláltad a boldogságot! :)

2011. jan. 9. 21:58
 7/18 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy segítettem! ^^ És én is köszönöm. :)


Jól látod, biztosan jönni fog valaki, aki majd igényli a napi szintű kommunikációt, sőt még többet is és akivel minden stimmelni fog... főleg, hogy írtad hogy szép és okos vagy. Így azért egyszerűbb dolgod lesz, a választék meg elég nagy! :D


;) :*

2011. jan. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
Én is azt tanácsolom,h minden fejben dől el! Nekem is 2 éves kapcsolatomnak lett vége a nyár elején..és nagyon nehéz volt elfelejteni én is szenvedtem,de iylen a szerelem vele jár :/ . De azóta még csak most találtam meg a boldogságot ebben a hónapban. :) Sok sikert ;)
2011. jan. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
azt nem írtam,h 20/L
2011. jan. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

3. kommentelőnek: lotyók? Kikérjük magunknak... Igenis hiányzik mind2nknek az exünk de most mit csináljunk? Én minden percben rá gondolok és megőrülök, h levegőnek néz. És egy idő után tovább kell/kéne állni, mert ez így nem állapot. És még mi vagyunk a lotyók? Mi akik itt szenvedünk a gép elött és öntjük ki a szívünket? És akik megcsalják a "szerelmüket"? Vagy, akik szakítás után elmennek egyet partyzni és ott minden jött-menttel kavarnak? Azok milyenek? Mert sztem egyáltalán nem egy kategória. Na mind1...

(1. kommentelő)

2011. jan. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!