Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felejtsem el vagy próbáljam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kaacsa kérdése:

Felejtsem el vagy próbáljam visszaszerezni? (részletek lent)

Figyelt kérdés

10 hónapja végéhez ért a kapcsolatom. Két és fél évig voltunk együtt. 10 hónap alatt rengeteg dologgal próbálkoztam, hogy elfelejtsem ezt a lányt. Először elkezdtem sokkal többet foglalkozni a sporttal, barátaimmal tölteni az időm java részét, minden hétvégén bulikba jártunk, ismerkedtem, flörtöltem, bár kapcsolatom azóta sem volt egyszerűen azért,mert nem találkoztam hozzám való lánnyal.

Nem telik el hét, hogy ne álmodnék a volt barátnőmmel legalább egyszer... A felejtés tehát nem megy.. Vagy csak több idő kellene? :( Az újrakezdésen is gondolkodtam, de az elválás után megszakított velem minden kapcsolatot, hogy könnyebben felejtsen. Se msn, a közösségi portálokról törölte magát, a telefonszáma (szerintem) változott azóta. Zaklatni pedig nem szeretném.. Mit kéne tennem? :( 19/F


2010. dec. 28. 19:49
 1/5 anonim ***** válasza:

próba szerencse

hívd fel, kérdezd meg hogy nincs e pasija?

és ha nincs akkor talán vissza fogad

amugy a szerelem általába 2 éve alatt múlik el

nekem például elég volt 1 is -.-

2010. dec. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
tudom, hogy van barátja, a szakítás után talán 1 hónappal már volt... problémás a helyzet :)
2010. dec. 28. 19:56
 3/5 anonim ***** válasza:

Pár adattól eltekintve azt hihetném, hogy az én exem vagy :)

Nehéz dolog... Látom te is megvagy nélküle, bulizol, éled az életed. Lehet, hogy nem is hiányzik annyira? És csak azért gondolsz az újrakezdésre, mert nincs más? Mert én ebben a helyzetben vagyok. Már túltettem magam a nehezén, én is ismerkedek, de nem találok senkit. És természetesen ilyenkor a volt barátokra gondol az ember. És a legutolsó kapcsolatára. Nekem is hiányzik még néhanapján, és szeretném visszakapni. De utána ráébredek, hogy jól megvagyok a másik nélkül is...

Ez a "szeretlek is meg nem is állapot" :)

2010. dec. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
talán egy picit még a "szeretlek is" oldalára billen a mérleg... :)
2010. dec. 28. 20:03
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem már inkább a "nem is" fele... De jól van ez így :)Könnyebb.
2010. dec. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!