Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúknak is annyira meghatározó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúknak is annyira meghatározó az első nagy szerelem, mint a lányoknak?

Figyelt kérdés
Kb. egy hónapja mentünk szét és kíváncsi vagyok, hogy a fiúkra is ennyire mély hatással van az első komoly kapcsolata? Vagy ez ember függő?

2013. aug. 19. 00:54
 1/5 anonim ***** válasza:
rám igen.
2013. aug. 19. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi a kérdésed?
2013. aug. 19. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az első kapcsolatomban kiszerettem a lányból, és szakítottam vele. Előtte voltam szerelmes egy lányba, de nem szeretett és hetekig szenvedtem amiatt, de a kettő közt két év telt el. Azért abba akkor belesérültem egy kicsit, de sokat tanultam az érzésekről, meg hogy mit jelent férfinak lenni szóval természetesen meghatározó volt, mint az első nagy fellépés vagy az első kör a hungaroringen. De mostanra úgy érzem, totálisan másképp volt meghatározó mint egy lánynak :)
2013. aug. 19. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
igen
2013. aug. 19. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem jogos a kérdés. Itt nem az első nagy kapcsolatról volt szó, hanem az első nagy szerelemről. Lehetsz te úgy is együtt egy lánnyal 1 évig, hogy nem szereted, csak nincs más. Amúgy meg igen. A pasiknak is pont olyan meghatározó!
2013. aug. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!