Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan vehetném rá a szüleimet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vehetném rá a szüleimet, hogy megengedjék, hogy a barátomnál aludjak?

Figyelt kérdés
5 hónapja együtt vagyunk, a szüleim ismerik a barátomat és szeretik is, mind a ketten 16 évesek vagyunk. Szerintem a sz*x nem egyenlő az együtt alvással úgyhogy nem értem miért nem engedik. A szüleim már kb 60 évesek és eléggé régimódiak sajnos. Lehet, hogy szerintetek csak egy 16 éves taknyos pár vagyunk, de mi igen is komolyan gondoljuk a dolgokat. Nem egy r****nak neveltek a szüleim és igen is tudok vigyázni magamra úgyhogy nem értem hol itt a baj. Főleg apukámat kéne jobban győzködni mert ő a szigorúbb. (Még nem feküdtünk le és még nem is szeretnénk, nem akarjuk elsietni.) Remélem ez elég információ. Előre is köszönöm a válaszokat.

2013. aug. 21. 00:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem mond meg nekik amit ide leírtál... vagy ha ez nem megy :D mond hogy barátnődnél alszol xd
2013. aug. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem szeretek hazudni a szüleimnek. Nehogy azt hidd, hogy nem próbáltam. Már vagy 1000x mondtam nekik, hogy nem akarunk még semmit, de ők folyton csak azt hajtogatják "de mit szólnának a szomszédok...".
2013. aug. 21. 00:10
 3/8 anonim válasza:

a szomszédok? xdd ez elég vicces :D kinem szarja le őket..:D

na mind1

én is átáéltem ugyanezt, nagyon sokáig nem engedték h egymasnal aludjunk, mondjuk én még 15 voltam. nekem az könnyítette meg a dolgomat h közös baráti körünk volt és bnőm is volt h nála aludt.

egyébként szerintem vagy ülj le velük rendesen dumalni 1000x-ére is, vagy varnod kell :S baratod nem akar beszelni velük?

2013. aug. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mert ellentétben veled ők nem olyan naívak...
2013. aug. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igazából apukámmal nem szeretek annyira a barátomról beszélni.. Szinte semmiről se beszélünk, nem valami fényes a kapcsolatunk, sokat ingadozik. Ezért a beszélgetős dologtól félek. Olyanok mintha a nagyszüleim lennének ezért nem tudok úgy megnyílni nekik.
2013. aug. 21. 00:16
 6/8 anonim válasza:
Szervezd úgy, hogy ne ott aludj, csak legfeljebb reggel 4-kor jössz el tőle. Ez köztes megoldás:D
2013. aug. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Cincogi válasza:
Mi lenne, ha ő aludna nálatok?
2013. aug. 22. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Sajnos nem megoldható :')

Azt se engedik. Nagyon szigorúak sajnos.

2013. aug. 26. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!