Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha túlságosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha túlságosan féltékeny vagyok?

Figyelt kérdés
A barátommal már 11hónapja együtt vagyunk és nagyon szeretjük egymást, de sokszor akadnak vitáink..a párom inkább bulizósabb én meg nem nagyon vagyok oda az ilyen bulikért, és ezért nélkülem megy mindig bulizni, mert ha én mennék akkor csak egy helyben ülnék, de azt se akarom hogy miattam üljön mindig otthon, én meg túlságosan féltékeny vagyok és folyton ebből van a veszekedés... Mit tegyek hogy ne legyek ennyire féltékeny? L/17

2013. aug. 23. 02:49
 1/9 anonim ***** válasza:

Amit tehetsz:

1. rájössz, hogy totál fölösleges féltékenykedni és befejezed

2. továbbra is féltékenykedsz, ezzel tönkrevágod a kapcsolatod

2013. aug. 23. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Próbálj meg kimozdulni.Nem hiszem h. az otthonüléssel ez jobb lenne hameg már ott vagy használd ki a lehetőséget és érezd magad jól :) így féltékenykedned se kell. ;)
2013. aug. 23. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A válasz egyszerűbb mint gondolnád. Ne legyél az! Ha te szereted őt, ő is szeret téged, akkor valszeg nincs gond. Ennyiből ő is lehetne féltékeny. Gondolhatná, hogy amíg ő bulizik, te megcsalod. Akkor legyél féltékeny, ha valódi okot találsz :)
2013. aug. 23. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:)
2013. aug. 23. 03:00
 5/9 anonim ***** válasza:
Gondolom egyedül leszek a véleményemmel, de annyi baj legyen. A féltékenység király, engem valamiért mérhetetlenül beindít, ha egy nő feleslegesen hisztizik.:D - úgy hangozhat, de nem szarkazmus.
2013. aug. 23. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Jó csaj lehetsz, én miér tnem találok ilyen nem bulizós lányt?:D
2013. aug. 23. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A féltékenységednek kisebbrendűségi érzés a lelki alapja: úgy véled, másokhoz képest te csak alulmaradhatsz . Alacsony és sérült az önértékelésed Ezen próbálj meg tudatosan változtatni. Kérd meg a párodat, hogy segítsen benne.
2013. aug. 23. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Bízz a saját vonzerődben és az ő hűségében és nincs okod féltékenykedni.
2013. aug. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:)
2013. aug. 25. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!