Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Működhet egy olyan kapcsolat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet egy olyan kapcsolat, ahol a két fél nem érti a másik nyelvét és csak minimálisan tudnak kommunikálni?

Figyelt kérdés

2013. aug. 24. 22:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nem, mert egy kapcsolat alapja az őszinteség, és innen nem is folytatom.
2013. aug. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Nem hinném...
2013. aug. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Nem tudom két ember hogy tud igy egymásba szeretni..mindegy,öreg vagyok én ehhez.
2013. aug. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 ASOT ***** válasza:
Egy helyen laknak vagy ráadásul távol másik országban?
2013. aug. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Egy darabig működhet, aztán rájössz majd, hogy jó lenne valakivel komolyabb dolgokról is beszélni, innentől borul az egész...
2013. aug. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Abban az orszagban lakik, ahol en dolgozom. Megismerkedtunk, sokat voltunk egyutt. O is szerelmes lett es en is. O 38 evvel idosebb nalam. Azota ossze koltoztunk, mind ketten nyeltvtanfolyamra jarunk, segitjuk egymast, ha kell szotarazunk. Mindenki orultnek nez, de mi boldogok vagyunk. Erdekelne Ti mit gondoltok.
2013. aug. 24. 22:40
 7/19 anonim ***** válasza:
Én csak kérdezek... Ha boldogok vagytok miért nem sz..rjátok le ki mit gondol? :) Mi is boldogok vagyunk a párommal és nem is érdekel mások véleménye :)
2013. aug. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
38 évvel idősebb nálad? Az igen!
2013. aug. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Eleinte letojtam ki mit mond. O most is.Viszont engem mostmar fusztrál a dolog picit. mindenhol megbamulnak. Ez annyira nem veszes. De az, hogy minden ismerosom a fejemhez vagja, hogy csak a penz miatt vagyok vele, eleg kellemetlen...
2013. aug. 24. 22:57
 10/19 anonim ***** válasza:

Azért az már nem gyenge korkülönbség.

Amúgy hallottammár olyanról,hogy ilyen nyelvi korlátokkal kezdtek neki,de együtt is maradtak.

2013. aug. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!