Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem akar velem a pasim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar velem a pasim kettesben kimozdulni?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok,Ő 25. 3 éve vagyunk együtt,ezalatt az idő alatt ha kb. 2x kimozdultunk csak mi ketten akkor sokat mondok.Nagy baráti társaságba szívesen jön,de ha szóba hozom hogy menjünk el együtt akkor egyből rávágja hogy jó,de hívjuk el még xy-t is stb stb.

Szerintem nincs rossz megjelenésem,persze nem vagyok tökéletes,de az igénytelenségemre nem foghatja mert sokak szerint jól nézek ki,meg sokan meg is bámulnak,szóval nem értem hogy mi a baja,megbeszéltük már hogy engem más pasik nem érdekelnek,Ő se törődjön hogy ki bámul vagy ilyesmi.

Mindenért könyörögni kell nála,alig van pár közös fényképünk azon is kb. még 10 ember van.Ha ketten kimozdulunk valahová,az úton legalább 5x elmondja hogy jó lenne ha xy is itt lenne meg ilyesmik.Persze azért Ő elvárja hogy menjek vele mindenfelé intézni a dolgait pl.a szervizbe,hivatalba stb.

Veletek volt már ilyen?

Szerintetek miért ilyen?



2013. aug. 25. 10:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez eléggé olyannak hangzik, mintha unná magát veled. Vagy kettesben szeret veled lenni otthon sokat?
2013. aug. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Legalább is nekem volt már olyan, hogy a barátommal már nem igazán volt kedvem kimozdulni a kapcsolatunk végén, mert nem éreztem magam olyan jól vele, és programokat sem volt már kedvem csinálni.
2013. aug. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 kolosszus22 ***** válasza:
Jah, nekem is egyből az jön le, hogy kettesben veled unalmas neki. Nagy jövőt nem jósolok nektek.
2013. aug. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Màr előttem le írtak a tényeket...

Egy volt kapcsolatomban a lány a vége felé màr az utcára se ment ki velem kézen fogva...

Szvsz kérdezz rá nála hogy mibaja van veled.

2013. aug. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Elég unalmas lehet akkor a kapcsolatotok! Bár lehet ő talál téged unalmasnak
2013. aug. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat.

Otthon szeret velem együtt lenni.Van amikor napokig ki se mozdulunk otthonról.Csak ez így bosszant hogy legalább havi 1x menjünk el kettesben valahová.Ha csak sétálni is pár utcával arrébb,de már az sem működik.

Mindenképpen meg fogom vele beszélni,csak azt nem tudom hogyan legyek határozottabb,mert már sokszor mondtam ezt Neki,de mindig elterelte a témát.

2013. aug. 25. 11:05
 7/10 anonim ***** válasza:
Most ne hagyd, hogy elterelje.
2013. aug. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Felhoztam Neki a témát és azzal jött,hogy mostanában nem tudunk beszélgetni és Ő úgy szeretne elmenni valahová,hogy szóval tart és nem csendben megyünk egymás mellett.
2013. aug. 25. 14:17
 9/10 anonim ***** válasza:
Hmmm... kéne nektek egy hétvége, amikor elhúztok valahová kirándulni, és szépen megbeszéltek mindent. Illetve ha meg tudjátok szerezni, akkor ezt olvassátok el mindketten, a mi kapcsolatunkat szinte a sírból hozta vissza: [link]
2013. aug. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönjük,feltétlenül elolvasom.
2013. aug. 25. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!