Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek el lehet tekinteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek el lehet tekinteni korábbi ideáltól?

Figyelt kérdés

Ha tegyük fel, egy férfinak a szőke kicsit lotyós cicababák voltak az ideáljai, azok izgatták fel szexuálisan, azok voltak a gyengéi, de később mégis valamiért megszeret ill. beleszeret egy szürke kis barnába (valamiért megfogja őt, sose lehet tudni kibe szeret bele valaki) aki tipikus jó kislány, kedves, megbízható, rendes, szórakoztató, akkor később is megmarad mellette? Nem fogják érdekelni a szőke macák akikkel esetleg összekerülhet társaságban vagy máshol? Nem fog titokban róluk álmodozni szexuális fantáziálásaiban és arra gondolni jobb lenne mégis egy olyannal és be is újítani velük?

Nem vagyok a történet egyik szereplője sem, mielőtt bárki is ezt gondolná. Eszembe jutott egyik nap és ismerek is ilyen párt.



2013. aug. 25. 18:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ahogy egy bölcs ember mondta "Változnak az idők, velük változok én is"
2013. aug. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igen.

Sőt,van,hogy amiatt a "szürke kis barna" miatt,már az lesz az ideál utána.

2013. aug. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Megváltozhat és lehet a kis szürke az ideálja, vagy fantáziál tovább a szöszi cicamicákról. Nem lehetetlen hogy alkalmi módon ne kúrjon meg egy kettőt ha lehetősége lesz. Ettől még a barnát szeretheti, de a vágy az vágy. Ennyi.
2013. szept. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Hanariko ***** válasza:
szerintem ez emberre válogatja. valaki nem tud elszakadni és még ha meg is tetszik neki egy barna, akkor is fantáziál róluk vagy előbb utóbb visszamegy hozzájuk, de van, aki tud váltani. (ezt hívják talán úgy, hogy megérett egy komoly kapcsolatra)
2013. szept. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A fantáziáit ne bántsuk senkinek, mindenki fantáziál és sokszor olyat, ami a valósággal sose volt és sose lesz kapcsolatban.


De még ha nem is kifejezetten szexfantáziáról van szó, hanem csak válaszolni próbálok arra a kérdésre, hogy milyen lány tetszik nekem, az is szöges ellentétben van a valósággal. Nekem pl. a középmagas, vékony, laposfenekű, éppen nem kicsi mellű, rövid fekete hajú lányok elvileg az ideáljaim... ehhez képest mind a három nő az életemben kifejezetten jól el volt látva fenékkel és mellel, magasnak egyiket sem mondanám és csak egyiknek volt fekete haja, de az fenékig ért..


Ha már voltak exek.. az meg nehéz kérdés. Szerintem sok mindentől függ, hogy épp kivel akadsz össze és itt csak egy sokadik tényező az ilyen jellegű külső tulajdonság. És nyilván összefügg a külső meg a belső és ezért lehetnek összecsengések egy ember exei között, de ez a következőre nézve csak egy nagyon halvány előrejelzést jelenthet szerintem.

2014. szept. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!