Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem tudom elfelejteni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom elfelejteni?

Figyelt kérdés
12 éves lány vagyok. volt egy barátom tavaly szeptemberben aki 15 éves. Szakítottunk mert nagy volt a távolság. De ennek már majdnem 1 éve és nem tudom elfelejteni. nem tudom mit csinálhatnék.. szerintem ez szerelem... mert hát 1 éve folyamatosan rá gondolok és sírok miadta sokat..és nem tudom kiverni a fejemből.. tásaságokba vagyok próbálom lefoglalni magam de nem megy. Nem tudom már mit tehetnék. valakinek volt már ilyen helyzete? mert azt szivesen meghallgatnám. és tudom hogy az idő segít de egyszerűen nem megy. Mindjárt megint szeptember és nem tudom még mindig elfelejteni.

2013. aug. 25. 20:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
odáig olvastam el, hogy 12 éves lány vagyok, szerintem sok más gyakorizóval egyetemben....
2013. aug. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
jólvan nagyon vicces. normális választ szeretnék.
2013. aug. 25. 20:08
 3/12 anonim ***** válasza:

Első szerelem, hatalmas hormonháború....szomorú, és fájdalmas, a legnagyobb baj az vele, hogy ha 1 éve nem is nagyon tartjátok a kapcsolatot valószínűleg ő már eg ymás ember, te is más vagy, voltaképp már csak a fejedben maradt képbe vagy szerelmes....


Igazi felejtést az új szerelem hoz....de 12 évesen még mindez nagyon korai

2013. aug. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
tudom hogy korai. köszi a választ.
2013. aug. 25. 20:10
 5/12 A kérdező kommentje:
attól mert 12 éves lány vagyok attól miért ne tehetnél fel kérdést? egyáltalán nem korhatáros ez az oldal szóval miért zavar téged hogy én most ezen az oldalon fennt vagyok és segítséget kérek?
2013. aug. 25. 20:15
 6/12 anonim ***** válasza:

Szia :) 15/F.. Én ugyan így vagyok egy 13 éves lánnyal.. (1 éve volt ez is..) Még mindig szeretem.. nincs távol, azt hiszem havernak elmegyek neki, ha valakire szüksége van éppen, de ennyi.. Majdcsak elfelejted, én is ebben reménykedem, átélem a helyzetet én is a fiú oldalon :D

Köszi hogy elolvastad.. :) :* ED3m

2013. aug. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
huzzál aludni
2013. aug. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
sajnálom..:/ szivesen.
2013. aug. 25. 20:17
 9/12 anonim ***** válasza:

"Szia :) 15/F.. Én ugyan így vagyok egy 13 éves lánnyal.. (1 éve volt ez is..) Még mindig szeretem.. nincs távol, azt hiszem havernak elmegyek neki, ha valakire szüksége van éppen, de ennyi.. Majdcsak elfelejted, én is ebben reménykedem, átélem a helyzetet én is a fiú oldalon :D

Köszi hogy elolvastad.. :) :* ED3m"



Ez meg Edeemm az ncore-ról, itt is b-zisan irsz. :D

2013. aug. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
ok cső.
2013. aug. 25. 20:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!