Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Lehet esélyem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Lehet esélyem a kiszemelt srácnál? (bővebben kifejtve lent)

Figyelt kérdés

Több, mint egy éve titokban szerelmes vagyok egy nagyon helyes fiúba. Neki három éve tartó kapcsolata van egy másik lánnyal, ezért nem mondtam el, hogy mit érzek iránta. A barátnője folyton Vele van, így nincs is lehetőségem, hogy megtegyem.

Későn érő típus vagyok, korábban nem nagyon érdekeltek a pasik, Ő az első, akivel el tudom képzelni, hogy együtt legyek. A józan eszem azt mondja, engedjem el, de nagyon nehéz, ahhoz túlságosan is szeretem, az első nagy szerelem az életemben, és mindenképp Vele szeretném elveszíteni.

Mit tegyek, ha azt szeretném, hogy nekem is jó legyen, Neki is és a barátnője se omoljon össze? Lehet esélyem Nála, vagy örökre a másik csajjal fog maradni? Egyáltalán hogy mondjam el Neki, hogy mit érzek iránta, hogy ne haragudjon meg rám?

(mielőtt bárki megkérdezi, nem tinik vagyunk, mindhárman a húszas éveink első felében vagyunk)

Csak normális, empatikus, kulturáltan megfogalmazott, segítő szándékú válaszokat kérek, fikázásra és unatkozó, nőhiányos pasik ajánlataira NEM vagyok kíváncsi! Köszönöm!


2013. júl. 15. 12:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Te tetszel-e ennek a srácnak, tudtodra adta e valaha valahogy, hogy esetleg szimpatikus vagy számára?

Szerinted a srác, hogyan reagálna ha elmondanád neki, hogy szerelmes vagy belé?

2013. júl. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nagyon szépen megfogalmazott kérdést írtál. Már magából az írásból is látszik, hogy egy művelt, okos lány vagy. Szerintem el kellene mondanod a fiúnak mit érzel. Habár erőssen kétlem, hogy egy 3 éves kapcsolatot csak úgy tönkre fog tenni. Az talán valószínűbb, hogy ha elmondod neki, és még szimpatikus is vagy, akkor elvenné a szüzességed. Az ilyen szépfiúk nem szoktak a hűség mintapéldányai lenni. De hát miért is lennének, ha megtehetik? Úgyhogy hajrá, egy próbát megér.
2013. júl. 29. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!