Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit kéne tennem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Barátommal egy hónapja vagyunk együtt és nagyon szeretjük egymást. De ő egyfolytában arról beszél hogy megbántotta az exét és azóta sem kért tőle bocsánatot. Mondtam neki hogy akkor menjen oda a házához, csöngessen be és mondja meg neki amit szeretne, de Ő nem teszi mert fél. Mit tudok tenni annak érdekében hogy tovább tudjon lépni ezen? Mert érzem hogy ez az Ő hangulatát rombolja le, ami pedig a kapcsolatunkat.

2013. aug. 26. 08:38
 1/4 anonim ***** válasza:

A barátod még az exébe szerelmes és ezért nem tud túllépni rajta.

Szerintem hülyeség azt tanácsolni neki, hogy menjen el hozzá és beszéljék meg. Még ti is frissek vagytok (1 hónapja) együtt.

Ha valóban szeret téged és te is őt akkor le kell ülni és megbeszélni ezt a problémát ami megronthatja a ti kapcsolatotokat. Lépjen túl rajta és foglalkozzon veled. Nincs helyén való, hogy egy új kapcsolatban az ex legyen a téma. Mondd el neki bátran, hogy ez téged zavar és szeretnéd ha veled foglalkozna. Ha pedig valóban megbántásról van szó ami őt lelkileg zavarja, akkor célszerű meghívni egy kávéra vagy egy sütire és együtt azaz te is ott legyél minden esetre, és akkor kérjen tőle bocsánatot.

Remélem segítettem valamennyire, sok sikert kívánok!

2013. aug. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de nekem ez annyira gyanús.. voltam hasonló helyzetben csak ott az ex tartozott (volna) bocsánatkéréssel. Nekem is állandóan ezekről magyarázott a srác. Többször kérdeztem, hogy mit érez iránta, hogy ennyit beszél róla, mindig azt mondta, hogy semmit. Tudod, mi lett a vége? Átment hozzá az ex és ott is maradt :D (utólag nevetek csak rajta ) Nem azt mondom, hogy veled is ez lesz, mert 100% hogy nem egyformák a pasik, de én azt az elvet vallom, hogy az ember arról beszél sokat, ami leginkább foglalkoztatja. És ha az ex az a dolog, akkor nem biztos, hogy annyira jó a helyzet.Nem mindenkinél igaz, hogy ha titkolna valamit akkor lenne baj. Remélem a Ti esetetekben nem lesz semmi ilyesmi, de azért tartsd nyitva a szemed :)
2013. aug. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszotokat! az az igazság hogy én is erre gondoltam csak nem akarom beismerni mert félek az igazságtól. majd leülünk és megbeszéljük, csak hát itt több probléma is van.
2013. aug. 26. 10:05
 4/4 anonim ***** válasza:

"Szerintetek mit kéne tennem?


Barátommal egy hónapja vagyunk együtt és nagyon szeretjük egymást"

kérdésed bevezetője nagyon szép.

a folytatásban viszont kiderül ,hogy a z ex a központi téma.

Ha "nagyon" szeretitek egymást ,akkor hogy lehetséges ez?

... vagy ő még sem?

Azt hiszem ezt a dolgot a barátodnak kell megoldania és végleg lezárni magában.

Döntse el ,hogy téged szeret -e,vagy őt...

2013. aug. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!