Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » El tudom majd felejteni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El tudom majd felejteni a páromat?

Figyelt kérdés

2 éve élünk együtt, előtte fél évig jártunk. 24 éves vagyok, ő 44. Pár hónappal ezelőttig tökéletes volt minden, de én sajnos beleszerettem egy másik férfiba (30 éves). És ő is szeret engem. Tudom hogy vele lehetne jövőm, családom. Ma vallottam be mindent a páromnak, aki iránt olyan szeretetet érzek a mai napig, hogy gyomoridegem van a gondolattól,hogy őt megbántsam.

Azt mondta, a legjobb lesz ha elválunk.

El fogom tudni őt felejteni? Nagyon rosszul vagyok. :(


Előre is köszönöm a válaszokat!



2013. aug. 26. 09:45
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
párszor jól meghágatod magad a 30 évessel, és túl is leszel a dolgon
2013. aug. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Gratulálok a színvonalas válaszodhoz.:) Ezért kár volt billentyűzetet ragadni.:)
2013. aug. 26. 10:09
 3/5 anonim ***** válasza:
10%
idióta kérdésre idióta válasz :)
2013. aug. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 kolosszus22 ***** válasza:
100%

Eleve nem kellett volna tőled 20 évvel idősebbel kezdeni, korban is sokkal jobban illik hozzád a 30 éves férfi. Biztos el fogod tudni felejteni, főleg, hogy már van valaki más akit szeretsz. Most leginkább a lelkiismeret furdalás gyötör csak.

26F

2013. aug. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

kolosszus22: Igen tudom, csak attól még rohadt nehéz.:( Annyira szeret engem,és semmi mást nem akarok kevésbé,mint őt megbántani... úgy érzem szétszakad a szívem :(


És kor ide vagy oda, én őt nagyon szerettem.

2013. aug. 26. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!