Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan hódíthatnám vissza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hódíthatnám vissza volt páromat?

Figyelt kérdés
A kérdés adott. vissza szeretném hódítani a volt páromat.tippeket szeretnék, tanácsokat, ötleteket hogy mivel is lehetne újra a közelébe férkőznöm.zaklatni természetesen nem szeretném és nem is fogom. hozzá teszem hogy ha én szakítanék valakivel és ő teperne utánam mint az őrült mert bizonyítaná hogy szeret akkor vissza fogadnám.hisz egyszer már voltam vele és annak is oka volt.egy ismeretlent persze el utasítanék, de mivel ha a volt párom lenne így nem lenne felejtős a téma.fiú vagyok egyébként.19 éves a volt párom 18.egymással veszítettük el a szüzességünket.szerintem a csajok amúgysem adják oda csakúgy valakinek a szüzességüket.megválasszák gondolom hogy kinek szeretnék és nem adják oda mindenféle sz*mét alaknak :) SZERINTEM!nagyon jól el voltunk a kapcsolatban kisebb viták természetesen adódtak.mintha megtaláltam volna benne a másik felemet.én is megfogtam őt valamivel ezt mondta is.de semmilyen ötletem nincs hogyan is jöjjek újra vele össze.mert ugye mindenki megérdemel egy második esélyt.nem csaltam meg és nem csalnám meg soha ezért is lehetne 2. esélyről szó.de nincs ötletem
2013. aug. 26. 09:04
 1/4 Baccardi01 ***** válasza:

Figyi!

Ha ő már abszolút nem érez semmit irántad akkor ne reménykedj. Viszont, ha nem hűltek ki benne teljesen irántad

az érzései, akkor van esélyed. Szerintem először írj neki egy sms-t. Puhatolózzál.

2013. aug. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igazság szerint ő sohasem szeretett.nemis ezért jött össze velem, de nagyon jól el voltunk.nem szeretett hanem imádott.mindig ezt írta.nagyon sok mindent tettem érte.az eddigi pasijai a közelembe se értek mert én szerettem/szeretem őt a többi meg nem szerette.és volt aki 3 esélyt kapott.
2013. aug. 26. 09:50
 3/4 anonim ***** válasza:

"az eddigi pasijai a közelembe se értek mert én szerettem/szeretem őt a többi meg nem szerette.és volt aki 3 esélyt kapott."


Egy not nem kell kutya modon szeretni. Azt kell elerni, hogy o szeressen...


En nem mutatnam ki az erezelmeimet es minel elobb becsajoznek. Ez az egy eselyed van. Csak akkor joHET vissza, ha latHATja rajtad, hogy tulleptel.

2013. aug. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
figyelj.nekem adta a szüzességét.hihetetlenül makacs,egoista,stb a csaj és mégis nekem adta!örült neki nagyon hogy szerettem mert mindig mondta.az én stratégiám az az lenne hogy nem mondanám,írnám,éreztetném vele hogy mennyire szeretem és hogy nem könyörögnék neki hogy adjon még egy esélyt hanem olyan lennék mint az első randikon.azt szerette.csak le tiltott annyira össze vesztünk
2013. aug. 26. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!