Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha szakított velem a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szakított velem a barátnőm mér érdeklődik még irántam?

Figyelt kérdés
Szóval kb. két hete hogy szakított velem és egy hete hogy utoljára találkoztunk.nehéz volt felfognom hogy ezvan és ezért 1-2 napig még írogatam neki facebookon hátha meg gondolja magát vagy valami nemtudom.aztán csütörtök óta nem írtam neki vasárnap rám írt hogy hogy vagyok ezis elég furcsa de ami még furcsább hogy tegnap írtam neki egy fajta "tisztázó"levelet hogy mit bántam meg illetve hogy köszönök neki mindent amit értem tett.én arra számítottam hogy nemis ír rá semmit max egy mosolygó szmájlit vagy ilyesmi épp ezér le is léptem utána miután írtam neki.rá kb. 2 percre csörög a telefonom és hív vagyis csak megcsörgetett, visszamentem facebookra látom hogy kisebb regényt írt és beszélni akkart velem ,eddig oké de az első kérdése az volt hogy van-e már más lány és ezt nem értem hogy miért érdekli hogy van e más ha ö dobot valaki lány aki járt hasonló cipőben vagy nemtudom írja meg hogy ez mit jelenthet vagy mit akkar még tőlem mer engem teljesen összezavart előre is köszi.

2013. aug. 27. 10:59
 1/6 anonim ***** válasza:

miért szakított veled?

nem lehet hogy csak azért tette mert mondjuk úgy látta hogy már nem érdeklődsz iránta és úgyse lesz belőle semmi?

mert ebben az esetben mikor írtál, látta hogy mégis érdekel és ezért írt

2013. aug. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én mondtam neki akkor is amikor szakított hogy én még szeretnék vele lenni,és igazából azér szakítottunk mert nagyon sokat veszekedtünk és ő egyedül akkart lenni.
2013. aug. 27. 11:04
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát az ilyen helyesírású fiúval én is szakítanék az biztos.

Nem fogod sokra vinni az életben.

2013. aug. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen ez egyértelmű,mivel a boldogság kulcsa az hogy milyen helyesen ír az ember !(gondoltam így is érthető egykét hibával a kérdés de valaki sajnos nem érti az oldal lényegét ami az hogy a kérdésre kell válaszolni és nem a helyesírásomat nézni)
2013. aug. 27. 11:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Pedig a rossz helyesírás miatt sok helyen hátránnyal fogsz indulni. Pl. ha netalántán tervezel majd normális helyen dolgozni és nem konzervgyárban.
2013. aug. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem hiszem el hogy ennyi fontoskodó gyökér van nem önéletrajzot írtam hanem egy k*baszott kérdést egy oldalra.Úgyhogy arra kéne koncentrálni még mindig.
2013. aug. 27. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!