Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hazudna nem tudom eldönteni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazudna nem tudom eldönteni?

Figyelt kérdés

volt egy barátom akivel 2 hónapig jartam ....találkozásunk után 2 hétig kérte hogy legyek a barátnője . de sajnos távkapcsban voltunk és mindig valami indokot keresett ami vel sosem tudtunk találkozni .

annyit mondtam nek hogy nehezen bírom hogy nem letom erre ő szakitott mikor én mondtam hogy nem szeretnék vele szakítani


else mondta hogy járunk senkinek csak egy barátjának

hazudna azzal kapcsoladban hogy azért szakított mert én nem ˇbirtam"?


nagy volt a korkülönbség de azt mondta még mindig szeret és még mindig beszélün fb és megvan a száma



2013. aug. 28. 13:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg csak _arra_ kellettél volna, és így akadályoztad a kufirckodásban.
2013. aug. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne foglakozz vele. Keress olyat, aki közelebb van Hozzád térben és érzelmileg is.
2013. aug. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem se foglalkozz vele. Inkabb keress valaki mast, meg egy nyelvtan konyvet.
2013. aug. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
1. biztos nem arra kellettem neki mivel fiatal vagyok és ő is bar ő idősebb
2013. aug. 28. 13:59
 5/6 anonim ***** válasza:
A kor semmit nem jelent, ha erről van szó. Férfi vagyok (lassan 23), higgy nekem!
2013. aug. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
az igazság nem derült ki DE BUNKO VOLT VELEM TÖBSZÖR IS IGY NEM BESZÉLÜNK.... nem bánom egyáltalán nem
2013. szept. 8. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!