Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire életszerű, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire életszerű, hogy valaki egy szakítás után új kapcsolatba menekül, azonban visszavágyik az exéhez?

Figyelt kérdés

2013. aug. 28. 17:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez gyakori.
2013. aug. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elég sokszor előfordul ilyen.
2013. aug. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 hegix válasza:
Velem is előfordult már. Ilyenkor az ember rájön, hogy az új kapcsolat szart se ér, mivel azt csak azért kezdtük, hogy elfelejtsük az exet, de igazából, ezzel csak jobban emlékezünk rá........
2013. aug. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!:)

És az új kapcsolatban mennyi idő után tűnik fel neki, hogy jobb a régi? Vagyis ha van ilyen történetetek szívesen olvasnám:)

2013. aug. 30. 14:13
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem egyszerű az ilyen... engem 1 éve hagyott el az exem 4 év után. Teljesen összetörtem belül.. Rá 2 hónappal összejöttem valakivel, persze szimpatikus is volt, de másabb mint az exem. 10 hónapig minden jó volt, mire feltűnt az ex, hogy mégis én kellek neki. Most választanom kellett. Az új páromat választottam, bár vele közel sem vagyok olyan boldog mint az előzővel, de benne tudok bízni.

Vissza fogsz vágyni az exhez hónapokig, talán évekig. De ami volt az elmúlt, tovább kell lépni. A helyedben viszont még várnék az új kapcsolattal... tapasztalat...

2013. szept. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló köszönöm:) Amúgy miért nem ok az új? Segít feledtetni nem? Bár pont azt mondod, hogy nem teljesen, de mégis el vagy vele, gondolom megszeretted!
2013. szept. 4. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!