Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha szakított velem a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szakított velem a barátnőm miért érdeklődik utánam?

Figyelt kérdés
Szóval kb. két hete hogy szakított velem és egy hete hogy utoljára találkoztunk.nehéz volt felfognom hogy ez van és ezért 1-2 napig még írogattam neki facebookon hátha meg gondolja magát vagy valami nem tudom .aztán csütörtök óta nem írtam neki vasárnap rám írt hogy hogy vagyok ez is elég furcsa de ami még furcsább hogy tegnap írtam neki egy fajta "tisztázó"levelet hogy mit bántam meg illetve hogy köszönök neki mindent amit értem tett.én arra számítottam hogy nem is ír rá semmit max egy mosolygó szmájlit vagy ilyesmi épp ezér le is léptem utána miután írtam neki.rá kb. 2 percre csörög a telefonom és hív vagyis csak megcsörgetett, visszamentem facebookra látom hogy kisebb regényt írt és beszélni akart velem ,eddig oké de az első kérdése az volt hogy van-e már más lány és ezt nem értem hogy miért érdekli hogy van e más ha ö dobot valaki lány aki járt hasonló cipőben vagy nem tudom írja meg hogy ez mit jelenthet vagy mit akar még tőlem mer engem teljesen összezavart előre is köszi.

2013. aug. 27. 21:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés ma már volt.

Ne foglalkozz vele,addig vagy jó neki,még nem talál mást.

2013. aug. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Még mindig szeret
2013. aug. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bűntudata van. Ennyi. Elmúlik. Te is túlteszed magad rajta. :)
2013. aug. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Birtokol. Mint egy tárgyat. Semmi több.


Meg mi az, higy megcsörget, és arra nem veszi ilyen és ebben a helyzetben, hogy normálisan élőszóban beszéljen veled, hanem "megcsörget".


Csicskájának tartod magad?

2013. aug. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sztem még úgy barátként vagy ilyesmiként érdekelheted.
2013. aug. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!