Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet egyszerre ket ferfit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egyszerre ket ferfit szeretni?

Figyelt kérdés
van egy nem tul komoly kapcsolatom egy ferfival, mar ket eve. o eletem szerelme. viszont van egy masik ferfi akit kb ugyanannyi ideje ismerek mint a maskat, nagyon tetszik o is, de eddig valahogy mindig el tudtam folytani magamban az erzeseimet irant. vele is volt szexualis kapcsolatom, mert azt hittem h lehet komoly kapcsolatom vele, de o nem akar komoly kapcsolatot, ezert is feltem beleszertni. mar kb januar ota nincs koztunk semmi, de multheten leallitott, hercegnonek hivott es kerdezte h vagyok, azt hiszem teljesen belezugtam. egyszeruen imadnivalo. az elozo pasi o nagyon fontos az eletemben, rengeteg dolgon mentunk keresztul, o az igazi lelkitarsam, benne jobban bizok mint sajat magamban, barmit megtennek erte, nagyon szeretem. de ez a masik....hat azt hiszem mar nem tudok az erzesimnek parancsolni, es en sem tudom mi van.

2013. aug. 28. 20:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egyiket sem szereted igazán, csak elhiteted magaddal.
2013. aug. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Gyorsan számolj be mindkettőnek egymásról.
2013. aug. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Engem is szerethetnél. Velem is beszéled meg a problémáidat.
2013. aug. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
csakhogy egyiknek sem tartozok elszamoloval. kotetlen kapcsolat.
2013. aug. 28. 20:58
 5/9 anonim ***** válasza:

"kotetlen kapcsolat."


Kötetlen kapcsolat? :D Ennél nagyobb ellentmondás a világon nincs. :D A kötetlenség és a kapcsolat pont ellentétei egymásnak.

2013. aug. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

4 Egyik pasit sem nem szereted,sem nem kötődsz hozzájuk, csak azt hiszed, hogy ettől vagy jó nő, hogy két pasit rántasz. Mert pontosan tudod, hogy mint Nő nulla vagy.

Fel vagy tuningolva külsőleg, de emberileg sehol nem nevezheted annak magad.


Ennyi a story.

2013. aug. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehet két pasit szeretni, de jól megszivatod magadat a helyzettel, úgyhogy vagy dönts, vagy dobd ki mind a kettőt és pihenj egy kicsit.
2013. aug. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
0%
Egy bolcs ember azt mondta, hogy ha 2 embert szeretsz egyszerre, akkor a masodikat valaszd, mert ha az elsot igazan szeretted volna, nem kellett volna masodik.
2013. aug. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kérdező melyiktől szedsz le lóvét? csak egyiktől vagy mindkettőtől?
2013. aug. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!