Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Ha egy 16 éves fiúról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha egy 16 éves fiúról van szó, ez jó pont nálatok? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Tehát nem ismerkedni akarok, csak érdekelne a véleményetek. Van valaki, akibe szerelmes vagyok (nem hazudok, ez jóval több annál, hogy tetszik), tehát nem becsajozni akarok. Egyszerűen egy véleményt kérnék. Na szóval! Vallásos vagyok, komoly életfelfogással, fiatal korom ellenére. Többen mondták már, hogy más 30 évesen se érett ennyire. Na mindegy, ezt nem dicsekvésnek szántam, csak per tájékoztatás. Nagyon szeretek barkácsolni, mindent elintézek itthon. Biciklizem és sziklát mászom. Nagyon szeretek viccelődni és csak komoly kapcsolatba mennék bele. Szoktam novellákat írni, és szeretek másokkal beszélgetni. Sok barátom nincs, amolyen magányos farkas vagyok, amint a nevem is mutatja. Egész jól főzök, jelenleg éppen palacsintát sütök. Abba is hagyom, mert odaég. Várom a válaszokat.

2013. aug. 31. 19:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

ugyan nem olvastam el de nem.

jah és k/rvára magányoslehetsz 16 évesen. ne játszd már az agyad...

2013. aug. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szobrot ne állítsunk neked?
2013. aug. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 sativus ***** válasza:
Túl jó vagy töki a p/csáknak a bunkók kellenek..
2013. aug. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
89%
Most kajakra kárba veszett a palacsinta?? Ne már!! Küld el nekem én megeszem! A mérhetetlen pazarlásodtól eltekintve szimpatikus vagy! Szerintem ezek jó dolgok, már így nehéz megmondani, hogy nem ismerlek!Jobb mint ha díszb*zi lennél! ;)
2013. aug. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:

egyszerű válasz: nem xd

valószínűleg fogsz találni olyat aki ugyanilyen khmm... unalmas. de a fiatalok többsége a bulis, vagány de jófej csávókat szereti.

2013. aug. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Mi a jó pont?


- Nekem is mondtak már sok jót, nem kell elhinni mindent :)

- A sziklamászás nekem épp szimpi lenne, a barkácsolás se hátrány... azzal viszont nem dicsekednék, ha nem lenne sok barátom, de Te tudod...

- Ha már a jó pontoknál tartunk, nekem személy szerint a megfogalmazásod alapján nem vagy túl szimpatikus, annak ellenére, hogy semmi konkrétat nem írtál, amire hivatkozhatnék. (ez egy "egyszerű vélemény")


L

2013. aug. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Túl jó vagy a csajoknak,legyél inkább buzogány.
2013. aug. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Énis ilyen vagyok..csak nem vagyok vallásos..és vannak BARÁTAIM cserébe nincs családom xD

Szerintem keress barátokat..mert megfogsz örülni..


Ui: szakácsként dolgozom :)

2013. aug. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Vannak barátaim, de csak kevés. Én azt vallom, hogy inkább legyen egy vagy két igaz barátod, mint tíz talpnyalód. Amúgy meg az, akibe én vagyok szerelmes, az nem r*banc, még csak távolról sem.
2013. aug. 31. 20:43
 10/15 A kérdező kommentje:
Botond95, nem azért írtam, amit írtam, hogy magamat fényezzem. Érdekelt, hogy ezek a tulajdonságok jónak számítanak-e a lányok körében. Kedves Másik (most jöttem rá, hogy ezt még le kell írnom, nem emlékszem a nicknamedre )Amúgy meg akit szeretek, az nem p*csa, hanem egy értelmes, komoly lány.
2013. aug. 31. 20:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!