Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lehet fiú barátokat szerezni,...

Lehet fiú barátokat szerezni, ha lány vagyok?

Figyelt kérdés
Lány vagyok és régebben voltak haverjaim de most nincs már csak egy akivel ritkán tartom a kapcsolatot ,és ha szeretnék fiú haverokat szerintetek sikerülne vagy szexelni akarna velem mindenki? Nem vagyok csúnya szóval ezért nem tudom merjek-e ilyen barátot keresni.
2013. máj. 17. 02:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
két isten van a pénz meg a b4szásssss
2013. máj. 17. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
54%

Ha nem szerelem első látásra, akkor egy ismerkedésből kialakulhat baráti kapcsolat, bár ez is átalakulhat. Előre nem lehet tudni. Sajnos a férfiaknál a szexuális vonzalomhoz nem szükséges érzelmi kötödés, úgy, hogy ez benne van a pakliban. Ha szerencséd van nem ez jellemző.

Szerintem próbálkozz. Mi bajod lehet?

2013. máj. 17. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
vannak akikkel tudnál haverkodni, csak elég ritkák meg általában nem a bulizós rétegben vannak, hanem ilyen otthonülős és haverokkal néha italozgatós emberek mint pl. én
2013. máj. 17. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

A csúnyaság nem szempont.


És hogyne találnál fiúbarátokat!

2013. máj. 17. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Miért ne? Rengetek szép csajnak van fiúbarátja.:D
2013. máj. 17. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Csak ha tudod kezelni hogy fojton szexelni akarnad velled . Azse baj ha bele mész az se hogy nem . Csak az a lényeg hogy ez ne legyen teherneked ha ezt tudod lazánkezelni akor simán.
2013. máj. 17. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Barátkozz csúnya fiúval. Mi még annak is örülünk, ha egy lány közelében lehetünk :)
2013. máj. 17. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Dogmatix91 ***** válasza:
Nekem több lány haverom is van, sőt van 1 akit inkább barátomnak hívnék, mert bármit megoszthatok vele, nem pofázza el (millióból egy ilyen csaj van :D ). Ja és nem vagyok bu.zi
2013. máj. 17. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
persze, miért ne? de tartsátok be az alapszabályokat, ha te semmit nem akarsz, de a másik fél igen, meg kell vele beszélni, és akár megszakítani a kapcsolatot. ezért sem jó a fiú-lány barátság, na meg ha lesz pasid, vagy van, nem nézné jó szemmel. bár őszintén bevallom, hogy én is jobban szeretek fiúkkal barátkozni, mert könnyebben kijövök velük. de semmi több. az a bizonyos távolságtartás azért megvan.
2013. máj. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Most nem azért de akárhol lehet fiúkkal barátkozni... Gimiben, Egyetemen, Munkahelyen, szimplán baráti kör másik baráti köre. Nekem rengeteg fiúbarátom van. Van aki megdugna van aki nem. Mindenesetre van barátom szóval ez az opció nem játszik :)
2013. máj. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!