Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan fogadjam el a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fogadjam el a lány barátokat?

Figyelt kérdés

Párommal 1.5 éve vagyunk együtt. 'Szerencsémre' csomó lány barátja van, és egy párat sehogy nem bírok elfogadni. Most ha azt nem vesszük hogy ő miket hibázik akkor mit tudnék tenni, hogy ne irritáljon az összes lány, és ne féltékenykedjek rájuk?


Egy pl: megszakította egy baráttal a kapcsolatot miattam, de újra barátok, mert megbánta hiányzott neki egy 'mindent megbeszélős' lány barát. Na most nekem ebből az jön le hogy én nem vagyok elég neki. Én nem vagyok elég jó, helyettem másokat keres, biztos majd benne megtalálja azt amire én nem vagyok képes.... :( Míg nem volt, nem is volt feszültség, most újra jelen van és én megint megőrültem.

Túlságosan féltem, nagyon ragaszkodom hozzá, nem szabadna mert ezzel ellökhetem. Egy idő után meg fogja unni ez biztos.


Remélem fiúk tudnak válaszolni hogy mit jelent egy lány barátsága a csajodon kívül vagy lányok akik hasonlót élnek át. Mert megzavarodok. :/



2013. szept. 4. 01:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Hát figyelj, én is mindig féltem ettől a csajbarát témától, mert bármennyire is közömbösek egymásnak, bármikor becsaphat a szikra kettőjük közé, ez benne van.. de ugyanilyen erővel ez bármikor megtörténhet, bármilyen semleges közegben, suliban, munkahelyen vagy éppen a boltban mikor sorba áll és valahogy szóba elegyedik egy idegen nővel. Ezen kár parázni. Persze megtörténhet az is, hogy épp a lány barátba szeret bele, de ennyi erővel bárki másba is... minden pasi nőkkel van körülvéve. Szóval ez se nagyobb kísértés ám, mint bármely más ismerős nő.

A mostani kapcsolatomban nem vagyok féltékeny. Eleinte az voltam, aztán egyszer rá is kérdeztem a dologra, hogy mégis ez így mi, meg mit jelent neki... Azt mondta, hogy neki azért fontos, mert a szerelmi dolgait neki tudja elmesélni, a srácok előtt ez olyan fura lenne, arról áradozni, hogy mennyire szerelmes... nekik más stílusban beszél erről nyilván. Megmutatta a facebook-os beszélgetéseit ezzel a lánnyal (bár én nem akartam megnézni egyáltalán, de azt mondta, hogy őt kicsit se zavarja, ha látom), gyakorlatilag csak a suliról beszéltek meg arról, hogy engem mennyire szeret, velem mikor mit csinál..stb, szóval baromira nem a lánnyal flörtölgetett.

Azóta már máshogy látom ezt a dolgot, és elmúlt a féltékenységem.

22L

2013. szept. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

A csaj haverom teljesen hűséges típus kapcsolatban sose csalná meg a párját de a csóka persze féltékeny volt rám mert összejártunk dumálni. A vége az lett, hogy a féltékenységi szériája miatt szakítottak, aztán amikor szakítottak tényleg összejártunk szexelni is a csajszival.



- Magadat cáfoltad meg. :D

2013. szept. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Attól, hogy eltiltod tőle, ugyanúgy ott hagyhat másért, csak titokban csinálja. Inkább tudj mindenről és akkor tudni fogod azt is, hogy ha valami nem stimmel (látod rajta). Ha meg akar csalni, vagy el akar hagyni, akkor azt meg fogja tenni, ha engeded, hogy találkozzon más lányokkal, ha nem.
2013. szept. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Mennyi idősek vagytok? Együtt is éltek?


A tiltással sajna csak az ellenkezőjét érheted el, ha viszont engedékeny leszel, te leszel a jófej barátnő, akit tuti nem fog otthagyni, mert lazán kezeled az ilyen dolgokat, ellentétben a nők többségével.

2013. szept. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Én személy szerint eddig tényleg mindig azzal szembesültem, hogy nincs fiú lány barátság. Alapjáraton egy "fiús" lány vagyok. Persze nőiesen öltözködöm és hosszú a hajam, tehát nem ilyen értelemben, hanem egyszerűen jobban érzem magam a társaságukban. Nagyon kevés lánnyal jövök ki úgy igazán, fiúval annál többel. Tehát ebből a nemből választottam magamnak legjobb barátot is. 5-ből 5-ször felsültem. Egyszer én éreztem többet, a maradék 4 esetben a fiú miatt lett vége a barátságnak. Egy ilyen esetben addig maradhat fenn a barátság, amíg az a fél, aki nem érez semmit, rá nem jön, hogy a másik többre vágyna puszta barátságnál.

Lényeg a lényeg, arra akartam utalni - mert itt az előttem szólók mondták, hogy nem véletlenül választott téged, meg biztos az a barátnő nem felel meg az elvárásoknak és ezért nem járnak- hogy arra senki nem gondolt, hogy mi van akkor, ha a lányon múlt, hogy ők nincsenek együtt, ha a lánynak nem jön be a srác. ő neki meg mindegy, csak legyen a csaj közelében. (Ez is személyes tapasztalat)Ez pedig neked roppant megalázó, de a legrosszabb inkább, hogy elég fájdalmas tud lenni, hogy a barátod titkon egy másik lányra vágyakozik. Ettől még téged szerethet, de mélyen belül akkor se te vagy az első. Szakítani persze nem fogtok, hiszen neki nincs esélye a másik lánynál, de a tudat...

itt neked kell eldöntened, hogy mit lépsz.

Ez persze csak egy általam felvázolt verzió, ami még egyáltalán nem bizonyított.

2013. szept. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

#14 Az mindegy hogy hány évesek vagyunk szerintem mert abból csak általánosítás van. De nem élünk még együtt.


A válaszokat köszönöm szépen. :)

2013. szept. 14. 09:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!