Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
a barátnőm és volt barátja elkezdtek beszélgetni de csak néha akkor se sokat de engem ez nagyon zavar. jövőre megy új iskolába és ettől is kicsit féltem mert elég szép és biztos körbe ugrálják majd.. szóval az a gondom hogy állandóan ideges vagyok stresszes feszült nem alszok sokat és emiatt elég fáradt is, könnyen felkapom a vizet mindenen és már nem tudom mit csináljak állandóan görcsöl a gyomrom is és egész nap az idegesség határán vagyok és semmi nem tudja elterelni a figyelmem és nagyon nem bírom enni se nagyon szoktam szerintetek mit csináljak hogy jobb legyen mit tehetnék?

2013. szept. 4. 18:34
 1/6 anonim ***** válasza:
mondogasd azt magadban, ha megcsal akkor szerzel mást magadnak
2013. szept. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem kell más mert szeretem őt
2013. szept. 4. 18:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Most gondolkodj el. Lehet, h csak te reagálod túl ezt az egészet és a barátnőd semmi komolyra nem gondol, semmi ilyen nem jár a fejében... Ha megakar csalni, akkor úgy is megcsal. Nem tudnál ellene mit tenni. Amúgy meg miért nem mondod el neki a félelmedet? Azon még nem gondolkodtál, h egy kapcsolat nem csak abból áll, h "Fogjuk meg egymás kezét és járunk", hanem beszélgetni is kell?! Szerintem éppen itt az ideje :D
2013. szept. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
megbeszéltem én vele de azt mondta hogy nem kell idegeskedni mert nem lesz semmi nem csal meg meg semmi de attól függetlenül állandóan rosszul érzem magam :/
2013. szept. 4. 18:57
 5/6 Banderasz094 ***** válasza:
Hűha! Ez komoly dolog bro! Figyelj mond meg a bnődnek nyugodtan h szar ez igy neked,kérd meg rá h ne beszéljen vele! Ha hepajkodik,akkor könyveld el hogy a csávó iránt érez még valamit! Ha nem akkor nyugi,akkor megbizható! A másik az hogy "Minden kapcsolatnak az alapja a bizalom" Ha ez nincs meg akkor vége lessz 1hamar a kapcsolatodnak,bízz meg benne,adj neki bizalmat,hiszen ő is ad neked! Egyszó mint 100 ha nem fog beszélni az exével,akkor jól jártál,és abbol a tömör 10% normális lánybol kifogtál 1et =)
2013. szept. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is próbáld megbeszélni vele.. Hidd el, jobb lesz akkor. De az viszont nem éri h miatta legyél idegroncs
2013. szept. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!